Praca DORADCA KLIENTA Wolbrom kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-07-29

Lokalizacja: Wolbrom (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wolbrom, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolbrom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP-brak możliwości wysyłania CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta,przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Trzcianka (wielkopolskie)

MONTER - od 1 000 PLN

Montowanie i demontowanie konstrukcji, praca na podestach ruchomych 1P i rusztowaniach.
kontakt przez PUP - 2016-04-23 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Prace w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Mieszkowice (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

-wykonywanie podstawowych czynności w zakresie przygotowywania potraw-obsługa kasy fiskalnej i programu komputerowego Pizzeri- nauka przygotowywania posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 200 PLN

produkcja Cad Cam, odlewy metalowe, telskopy, szkielety
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR KOMPRESORA - MECHANIK - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KOMPRESOERA, NAPRAWY I KONSERWACJE MASZYN I URZĄDZEŃ
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZĄTAJĄCA - od 2 100 PLN

Utrzymanie czystości na terenie obiektu; mycie koszy, okien, zamiatanie
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Łobżenica (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 2 000 PLN

pomoc w opiece przy dzieciach3- letnich, w prowadzeniu zajęć, zabaw,utrzymanie porzadku w kącikach zabaw.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Nisko (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Wieliczka (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

prowadzenie rejestru kontrachentów, wystawianie faktur sprzedazy i faktur korugujących
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lublin (lubelskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

układanie kostki, krawężników, prace przy kanalizacji
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chorzów (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

stolarz
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Czyszczenie, szlifowanie, przygotowywanie do spawania
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Dekretacje dokumentów księgowych. Wprowadzanie dokumentów (faktur) do systemu księgowego. Sporządzanie list płac. Sporządzanie deklaracji ZUS. Sporządzanie deklaracji PIT i VAT. Archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Milanówek (mazowieckie)

MECHANIK MOTOCYKLOWY - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Olkusz (małopolskie)

INSTALATOR - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji CO i WOD-KAN
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dąbrowa (łódzkie)

PRACOWNIK KUCHNI, SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

-utrzymywanie porządku i czystości w kuchni-przygotowywanie i wydawanie posiłków oraz sprzątanie po nich-kontrolowanie ilości i jakości posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

-przygotowywanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, PPOŻ. i ochrony środowiska oraz zasadami ergonomii,-przyjmowanie i przygotowywanie samochodów osobowych do diagnostyki,-wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek,-interpretowanie wyników i ocenianie stanu samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek,-interpretowanie wyników i ocenianie stanu technicznego samochodów osobowych,-dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów osobowych,-wykonywanie demontażu, przeprowadzanie weryfikacji oraz dobieranie części zamiennych do wymiany,-wymienianie uszkodzonych zespołów i podzespołów samochodów osobowych,-wykonywanie konserwacji zespołów i podzespołów samochodów osobowych,-ocenianie jakości wykonywanej naprawy i jej wycena.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - POMOC - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu samochodów do sprzedazy
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Szamotuły (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY` - od 1 850 PLN

prace przy sporządzaniu leków recepturowych, przygotowanie stanowski do pracy, sprzedaż leków za pierwszym stołem, układanie leków według zasad prawa farmacetycznego, praktyczne wrażanie zasad dobrej praktyki aptecznej
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

ASYSTENT ZARZĄDU, KOORDYNATOR BIURA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI AZERBEJDŻAŃSKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i sporządzanie potraw wg przepisów kuchni tureckiej i azerbejdżańskiej
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Chełm (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Bikówek (mazowieckie)

KELNER - BARMAN - od 13 PLN

dbałość o prawidłową obsługę gości, serwowanie dań i napojów zgodnie ze standardami, aktywna sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 925 PLN

obsługa klienta, strzyżenie, farbowanie, modelowanie - fryzjer damsko-męski; 1-2 etatu, praca w Szubinie, wymagania: zawodowe, doświadczenie min.2 lata
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szubin (kujawsko-pomorskie)