Praca DORADCA KLIENTA Starogard Gdański TESCO POLSKA SP. Z O.O.

Zblewska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Brak danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: TESCO POLSKA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.tesco.pl

Ulica pracodawcy: Zblewska

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

pomoc klientom w zdiagnozowaniu wady wzroku oraz doborze okularów
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 700 PLN

prowadzenie ciągnika samochodowego na terenie Polski
Usługi Transportowe GRZEGORZ SROKA - 2016-03-15 - Lubichowo (pomorskie)

KIEROWCA I PRACOWNIK PLACOWY SKŁADU OPAŁU - od 1 850 PLN

dostawa towaru do klienta,prace na placu składowym składu opału
"HANSEATIC" COAL & COKE TRADING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

KUCHARZ/KA - od 2 500 PLN

Prace w kuchni
Centrum Animacji Misyjnej Księży Werbistów - 2016-03-10 - Ocypel (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, ewidencja poczty, organizowanie spotkań, przygotowywanie pism, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

j.w
4Life Direct Sp. z o.o. - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta, kasy i terminala- dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz porządku ogólnego
Marzena Waków, P.P.H.U. "DUKAT" - 2016-04-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
GTB Celina Górska - 2016-08-11 - Skarszewy (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Zblewo (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

realizacja planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie Klientów, obsługa Klientów w zakresie depozytowym, kredytowym i ubezpieczeniowym, obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych, dbałość o najwyższe standardy obsługi
SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA"CENTRUM" - 2016-10-13 - Goleniów (zachodniopomorskie)

KIEROWCA POW 3.5 T W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 6 500 - 8 100 PLN

zgodne ze stanowiskiem głównie Skandynawia, transport międzynarodowy
Transport Ciężarowy Roboty Ziemno-Budowlane Krzysztof Kozłowski - 2016-06-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

FINANSE KP SP. Z.O.O. - 2015-12-17 - Warszawa (mazowieckie)

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań. Praca w terenie.
ARBITER S.A - 2015-11-18 - Wrocław (dolnośląskie)

obsługa kredytowa, obsługa punktu kasowego
MOTO PARTNER - 2016-08-01 - Mława (mazowieckie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY KARCHER - od 2 700 PLN

- aktywne pozyskiwanie klientów,- realizacja celów sprzedażowych,- przestrzeganie i kontrolowanie standardów parcy i wewnetrznych procedur, - utrzymanie długofalowych relacji z klientami,- obsługa systemów sprzedażowych,- bieżące raportowanie działań sprzedażowych
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-10-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klienta, kontakt telefoniczny, kompletowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

- obsługa zamówień (fakturowanie)- obsługa reklamacji (wystawianie faktur korygujących)- prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy
"FARM' Adrian Hejła - 2016-11-18 - Bożepole Królewskie (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 025 PLN

Doświadczenie zawodowe mile widziane; książeczka sanepidowska; chęci do pracy; oferta również dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności; umowa na czas okreslony; miejsce pracy Europa Centralna Gliwice; mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-19 - Gliwice (śląskie)

DORADCA KLIENTA BISTRO - od 1 772 PLN

Zadania: obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży. Udzielanie klientom informacji na temat sprzedawanych produktów oraz podawanie towaru zgodnie z zamówieniem. Towarowanie stoiska pozwalające zapewnić najlepszą dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardami firmy. Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.Kontakt z pracodawcą: 31104pm (at) pl.tesco-europe.com lub złożyć CV w Punkcie Obsługi Klienta
TESCO POLSKA Sp. z o.o. - 2016-08-25 - Wrocław (dolnośląskie)

Obsługa klienta sprzedaz produktów finansowych
Pośrednictwo Finansowe Kredyty Chwilówki Sp. z o.o. - 2016-03-21 - Gryfino (zachodniopomorskie)

- obsługa klienta,- przygotowanie ofert handlowych i przetargowych,- analiza rynku,- telemarketing.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Pilchowo (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

obsługa klienta w terenie, pozyskiwanie nowych klientów, podpisywanie umów
Provident Polska S.A. - 2016-06-14 - Iława (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 13 PLN

odbiór połączeń przychodzących, obsługa klientów przez telefon. Praca na dwie zmiany, 6 godzin dziennie z możliwością wypełnienia do 8 godzin dziennie
LEASINGTEAM Sp.z o.o. - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie gości ośrodka
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "BROKER" Sp. z o.o. - 2016-03-09 - Borzechowo (pomorskie)

sprzedaż produktów bankowych, aktywne pozyskiwanie klientów
ALL FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-19 - Lębork (pomorskie)

sprzedaż materiałów lakierniczych, pomoc techniczna klienta w doborze materiałów lakierniczych
PHU CAR-LAK - 2016-10-18 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klienta, sprzedaż usług restauracji.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAYK'S" Michał Malec - 2016-11-10 - Zamość (lubelskie)

KUCHARZ/KUCHARKA - od 1 750 PLN

- przygotowanie, podawanie potraw i dań- dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności- zapewnienie wysokiej jakości produktu i usług
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE BŁAŻEJ KOSIECKI - 2015-12-02 - Skarszewy (pomorskie)

- kompleksowa obsługa klienta w oddziale, - sprzedaż usług finansowych oferowanych przez firmę, - monitoring spłacalności klientów, - dokonywanie wpłat/wypłat gotówki klientom.
Capital Service S.A. - 2016-04-13 - Kutno (łódzkie)

DOSTAWCA - ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA) - od 2 980 PLN

realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klienta przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapenienie obsługi klienta na najwyższym poziomie
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-08-18 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed