Praca DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA Słupsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sprzedaż odziezy męskiej w saloniefirmowym VISTULA i WÓLCZANKA

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Słupsk

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI TAŚM TEKSTYLNYCH - 997,4 PLN

przygotowanie i wydruk projektów do produkcji taśmobsługa prasy termicznejpakowanie towaruprzygotowanie do wysyłkimała poligrafia: obsługa maszyny tnącej, cięcie gilotyną etykiet/ wizytówek
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w sporządzaniu posiłków według poleceń szefowej kuchni, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posłków,stałe utrzymanie czystości w pomieszczeniach pomocniczych i stołówce,mycie i stałe utrzymanie w czystości naczyń, ,garnków,narzędzi i urządzeń stołowych i kuchennych,stała troska o stan techniczny urządzeń i przyborów kuchennych,systematyczne wyparzanie naczyń stołowych i kuchennych, pomoc w zaopatrywaniu w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni,wykonywanie innych szczególnych poleceń związanych z zajmowanym stanowiskiem ,wydawanych przez szefa kuchni i kierownik punktu przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Nosówka (podkarpackie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPARCIA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Przygotowywanie specyfikacji technicznej produktów prezentowanych na stronie internetowej sklepu, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej, obsługa infolinii. Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, obsługa komputera, obsługa środowiska windows i office, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż mebli oraz ich montaż, ustawianie, przewóz, dostawa do klienta; wystawianie faktur, paragonów; przyjmowanie zamówień oraz reklamacji; prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Łódź (łódzkie)

REFERENT (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zabrze (śląskie)

ANALITYK BAZ DANYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH -538 - od 1 990 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ślizów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER -PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

przyjmowanie i rozładunek surowców do produkcji, pakowanie gotowego produktu
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Miechów (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Praca na piekarni.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Jarosław (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Współudział w remontach przepustów i rowów, w naprawie oznakowania dróg, w wycince drzew i krzewów wzdłuż dróg gminnych, w zbiórce odpadów z przystanków autobusowych i wzdłuż dróg gminnych, w utrzymaniu czystości wokół obiektów gminnych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Hażlach (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż towaru i zamawianie, przyjmowanie dostaw. Sporządzanie faktur ze sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY-STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Siemiatycze (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje cen, sprzedaż towarów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 750 PLN

montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż ar. spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ostrowsko (małopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - do 2 000 PLN

Wykonywanie prac pielęgnacyjno-opiekuńczych nad pensjonariuszami. Organizowanie i wykonywanie prac porządkowych tj. mycie, sprzątanie. Pomoc podczas karmienia i rozdawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Różanka (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 900 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Górki-Izabelin (mazowieckie)

WIZAŻYSTKA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

FRYZJER - OBSŁUGA SALONU (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK WYMIANY I NAPRAWY OGUMIENIA - od 1 850 PLN

NAPRAWA OGUMIENIA, MECHANIKA SAMOCHODOWA
kontakt przez PUP - 2014-11-28 - Dolice (zachodniopomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Opole (opolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lipsko (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 040 PLN

budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie klientów wietnamskich i chińskich, budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami wietnamskimi/chińskimi
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DYSPOZYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 400 PLN

Koordynacja kierowców, aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów dla przewozów towarowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 300 PLN

Obsługa koparko-ładowarki, koparki oraz ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Żary (lubuskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Lubaczów (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,nauka nakrywania do stołu.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Augustów (podlaskie)