Praca DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA Słupsk kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż odziezy męskiej w saloniefirmowym VISTULA i WÓLCZANKA

Data publikacji: 2016-03-18

Lokalizacja: Słupsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sprzedaż odziezy męskiej w saloniefirmowym VISTULA i WÓLCZANKA

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Słupsk

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY (171OP) - od 13 PLN

Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, zajmowanie się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.Sprawdzanie towaru pod względem jakościowym.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Józefów (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, latem koszenie, zimą odśnieżanie; godz. pracy 6-14; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 9-12
ECO-PLAN S.A. - 2016-12-29 - Słupsk (pomorskie)

OPERATOR - od 2 000 PLN

Związane z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Malbork (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

kierowanie zespołem pojazdów w transporcie krajowym i międzynarodowym, nadzór nad myciem, załadunkiem, rozładunkiem cysterny, wykonywanie obsługi codziennej taboru, kontakty z kontrahentami zagranicznymi
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Poniatowa (lubelskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Praca z programem finansowo - księgowym "RAMZES", księgowanie dokumentów, tworzenie list płac, prowadzenie ewidencji skupu zbóż (stany magazynowe).
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Miłkowo (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, farbowanie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Puławy (lubelskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ SKRAWAJĄCYCH CNC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Witaszyce (wielkopolskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 3 000 PLN

Odbiór i dostawa towaru na terenie UE
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Poddębice (łódzkie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY - do 12 000 PLN

Dostarczanie wysokiej jakości biznesowej i funkcjonalnej wymagań i uzyskiwanie pozwolenia na ich wdrożenie przez wszyskie podmioty odpowiedzialne. Dotyczy to w szczególności analizy, dokumentacji i walidacji funkcjonalnych wymagań. Organizowanie spotkań z zespołem deweloperskim w celach przedyskutowania i wyjaśnienia wymagań. Walidowanie wdrożenia wymagań poprzez testowanie solucji odpowiednio do "acceptance criteria". Zarządzanie wymaganiami i zapewnienie zrozumienia dla projektu oraz utrzymywanie projektu i komunikacji w zespole i między zespołami zależnymi. Inne zadania zlecone przez przełożonego, w zgodności z przepisami prawa pracy oraz zapisami umowy o pracę. Umowa o pracę na czas nieokreślony poprzedzona okresem próbnym.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU (Z) - do 2 500 PLN

współpraca z klientem zagranicznym, poszukiwanie nowych klientów, kampanie ofertowe, kontakt telefoniczny, kampanie mailingowe, organizowanie i udział w targach
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łapy (podlaskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

udział w produkcji pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Zendek (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyglądanie się wykładaniu towaru. Zapoznanie się z grupami towarów. Wykładanie towaru, metkowanie. Zapoznanie się z pracą sprzedawcy. Zapoznanie się z kasą. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Barlinek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

refundacja części wynagrodzenia dla osób do 30. roku życiaukładanie dokumentów księgowych, sprawdzanie rejestrów i ewidencji podatkowych, dekretowanie dokumentó wg osztów rodzajowych, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, wykonywanie innych prac zleconych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łowicz (łódzkie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

Przygotowanie elementów nadwozia do lakierowania, szlifowanie, szpachlowanie, podkładowanie, oklejanie elementów przed lakierowaniem, lakierowanie.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Brzesko (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Widawa (łódzkie)

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - 997,4 PLN

-aktualizacja i wprowadzanie poprawek na firmowe strony internetowe,-drobne zadania w zakresie webmasteringu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Niepołomice (małopolskie)

SERWIS PORZĄDKOWY - od 900 PLN

Prace porządkowe w pomieszczeniach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wrocław (dolnośląskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ/MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

naprawa maszyn drogowych i budowlanych; zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny 3-m-ce, a następnie
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Pabianice (łódzkie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wykonywnaie zbrojenia elementow budowlanych w tym stanowisk transformatorowych
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Opole (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Świecie (kujawsko-pomorskie)