Praca Doradca klienta - Sprzedawca Żywiec Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Żywiec

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres miejsca pracy: ul. Zielona 3 (Galeria Lider)

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-30

Wymagania dla kandydatów:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-10 - Mława (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-25 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Prace magazynowe.
Media Expert - 2016-07-26 - Lublin (lubelskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-24 - Tczew (pomorskie)

MONTER - od 1 850 PLN

monter stolarki okiennej i drzwiowej
Zibi - Plast Centrum Ciepłego Domu - 2016-06-06 - Łodygowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in:- pomoc przy wykonywaniu czynności z wiązanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych- pomoc w przygotowaniu półproduktów- pomoc w utrzymaniu czystości naczyń, narzędzi kuchennych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Ślemień (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów Polska, Kraje Europy,ładunek i załadunek.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Łodygowice (śląskie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

Przygotowywanie posiłków.
Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny PRZYŁĘKÓW Sp. z o.o. - 2017-03-22 - Przyłęków (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

roboty ogólnobudowlane
Usługi Remontowo-Budowlane Adam Temel - 2016-05-23 - Radziechowy (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Prowadzenie kuchni, przygotowywanie potraw
Firma handlowo-Usługowa Catering Eugeniusz Omyła - 2017-01-19 - Glinka (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Żywiec (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żywiec (śląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-11 - Kępno (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC-TYNKARZ - od 1 850 PLN

- dostawa materiałow, narzędzi, części zasadowych maszyn- wykonywanie tynków z różnych materiałów
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Zarzecze (śląskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Żywiec (śląskie)

INSTRUKTOR ODNOWY BIOLOGICZNEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Lipowa (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Ruda Śląska (śląskie)

Media Expert - 2016-03-03 - Tarnowskie Góry (śląskie)

Media Expert - 2016-02-05 - Wołów (dolnośląskie)

Programista PHP - -

Media Expert Udział w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B,
Uczestniczenie w projektach CMS, CRM, ERP, WMS na potrzeby realizacji projektów wspierających E-commerce,
Rozbudowa i utrzymanie obecnych aplikacji internetowych/intranetowych,
Tworzenie nowych aplikacji.
Media Expert - 2016-01-07 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-08-18 - Andrychów (małopolskie)

Media Expert - 2016-06-08 - Węgrów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żywiec (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-22 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-03-09 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-01-22 - Człuchów (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów samochodowych przeznaczonych do transportu drogowego w komuniakcji krajowej
PPHU AR-TRANS Sp. Jawna U. Arczyńska, Ł. Arczyński - 2016-06-14 - Rajcza (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Przybędza (śląskie)

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI DOSTAW - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-11 - Żywiec (śląskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 500 PLN

Prace budowlane, pomoc przy rozladunku i zaladunku materiałów, drobne prace rozbiórkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Lipowa (śląskie)