Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Zielona Góra Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Zielona Góra

Województwo: lubuskie

Powiat: m. Zielona Góra

Adres miejsca pracy: Dąbrówki 5 (C.H. Dąbrówka)

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-18

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-01-08 - Koło (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-02-22 - Krasnystaw (lubelskie)

KIEROWCA DO 3,5 TONY - 4 000 - 7 000 PLN

prowadzenie pojazdu typu BUS (do 3,5 tony) na terenie krajów UE, obsługa nawigacji, dbanie o powierzony pojazd
BRACIAKTRANS ANDRZEJ KOT - 2016-10-31 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-03 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2015-12-09 - Żagań (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawy mechaniczne pojazdów samochodowych
Wojciechowski Sp.z o.o. - 2016-08-09 - Zielona Góra (lubuskie)

PAKOWACZ RACJI ŻYWNOŚCIOWYCH - do 13 PLN

kompletowanie zmówień, pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, dokonywanie kontroli towaru pod kątem uszkodzeń, umiejętność pracy przy taśmie, praca 7-15 pn. - pt.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Zielona Góra (lubuskie)

Młodszy Specjalista ds. Marketingu - -

Media Expert Kontrola kolportażu.
Analiza wyników kontroli kolportażu.
Weryfikacja kontroli przeprowadzanych przez placówki.
Weryfikacja obszarów kolportażu.
Media Expert - 2016-07-21 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

1 RAZ W TYGODNIU - od 1 750 PLN

przyuczenie do zawodu fryzjera
kontakt przez OHP - 2016-08-19 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 200 PLN

wykonywanie detali na maszynach CNC, obróbka mechaniczna wyrobów na frezarkach i tokarkach, samokontrola oraz kontrola SPC
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów.
Organizacja i kompletacja zgodnie z planem załadunków.
Rozładunek i załadunek taboru pojazdów.
Zarządzanie zespołem ludzi (Koordynator)
Optymalizacja procesów w magazynie
Sporządzanie raportów i zestawień.
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych.
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur.
Media Expert - 2016-06-23 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 2 455 PLN

organizowanie pracy biurowej, prowadzenie dokumentacji medycznej, posługiwanie się nowoczesnymi środkami przekazu telekomunikacyjnego, przygotowanie pomocy diagnostycznych i materiałów promocyjnych, rejestracja tekefoniczna i osobista pacjentów, dbałośc o prawodłowy obieg dokumentów
NS ZOZ "DIAGNOSTYK" Leszek Szyiński & Wojciech Kwiecień - 2017-02-16 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-26 - Skarżysko Kamienna ()

KIEROWCA KAT B DO 3,5 T - do 1 750 PLN

przewóz rzeczy
MARTEL SP. Z O.O. - 2015-11-25 - Zielona Góra (lubuskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego oraz magazynowego za pomocą skanera elektronicznego;
kontakt przez OHP - 2016-10-21 - Zielona Góra (lubuskie)

SZEF KUCHNI (KUCHMISTRZ) - do 1 850 PLN

organizowanie przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-09-06 - Lubartów (lubelskie)

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI - od 1 850 PLN

rozładunek, prace na produkcji
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-12-13 - Choszczno (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2017-02-02 - Strzegom (dolnośląskie)

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH - do 2 200 PLN

montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych, prace budowlane, prace warsztatowe, wykonywanie innych zadań pokrewnych
PROINWER Robert Siwiński - 2015-11-09 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW - do 2 500 PLN

reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami; aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa: prowadzenie prezentacji i ustalanie warunków współpracy z klientami; tworzenie i zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych klientów, rozwój sprzedaży i realizacja założonych celów; bieżące monitorowanie rynku i konkurencji
"ICOMP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-04 - Zielona Góra (lubuskie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert prowadzenie magazynu (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów),
kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
rozładunek, załadunek, rozkład towarów.
Media Expert - 2016-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA FINANSOWY - od 450 PLN

spotkania z klientamidoradztwo, rekrutingdziałanie w branży
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)