Praca DORADCA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w zakresie spraw odszkodowawczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejetność organizacji czasu pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno - biurowy
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TRENER - od 25 PLN

Organizacja szkoleń zaleconych przez pracodawcę, szkolenie zespołu anglojęzycznego, bezpośrednik kontakt z uczestnikami szkolenia.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace porządkowe w nieruchomościach fortecznych na terenie Gminy Miejskiej Kraków
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlanyOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, które dotychczas nie były w stosunku pracy z Wnioskodawcą, nie odbywały u niego stażu ani nie korzystały z innych form wsparcia finansowanych z Funduszu Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego u tego Wnioskodawcy.Rodzaj wyk. pracy: prace remontowe, wykończeniowe, ogólnobudowlane, wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Zielonka (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z sadowymi urządzeniami ewidencyjnymi, wprowadzanie danych i praca w sadowym systemie informatycznym, kopertowanie pism, rozdzielanie korespondencji do akt, podkładanie zwrotnych potwierdzeń odbioru, zakładanie okładek akt sprawy, sporządzanie spisów archiwalnych, sporządzanie odpisów orzeczeń, przygotowanie akt sądowych do czytelni akt, obsługa urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Będzin (śląskie)

STAŻ - KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Pon - Pt 8-16
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

wykonywanie prac porządkowych, naprawy, pomoc przy transporcie mienia
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kraków (małopolskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Wykonywanie kompleksowych prac blacharskich na budowie: blaszane pokrycia dachowe, parapety, okucia. Wykonanie i montaż urządzeń do odprowadzania wody na podstawie planu technicznego i wykonywanych pomiarów. Miejsce wykonywania pracy: Polesie 4 05-155 Leoncin
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Leoncin (mazowieckie)

SPAWACZ( SPAWANIE METODĄ MIG MAG) - od 1 900 PLN

spawanie elementów metalowych metodą MIG MAG
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Bolesławiec (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych, zamawianie towarów w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich nieobecności lub choroby
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

bieżące utrzymanie dróg
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Stare Juchy (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

przywóz i rozładunek towarów, opis i wykładanie towarów na półki w magazynie i sklepie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wancerzów (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace fizyczne.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Lębork (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 13 PLN

WYKONYWANIE OPERACJI DEMONTAŻOWO- MONTAŻOWYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I ICH ZESPOŁÓW, MYCIE I CZYSZCZENIE CZĘŚCI I ZESPOŁÓW, PRZEPROWADZANIE WERYFIKACJI ZUŻYTYCH CZĘSCI I ZESPOŁOW, DORABIANIE I DOPASOWYWYANIE CZĘŚCI NIEZNORMALIZOWANYCH PRZY WYKORZYSTANIU OBRÓBKI RĘCZNEJ, MECHANICZNEJ, PLASTYCZNEJ I RÓŻNYCH SPOSOBÓW ŁĄCZENIE(KLEJENIE, NITOWANIE, LUTOWANIE, SPAWANIE, ZGRZEWANIE ITP.), ORGANIZOWANIE ORAZ UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI STANOWIKSA PRACY, PRZY UWZGLĘDNIENIU ZASAD RACJONALNEJ ORGANIZACJI PRACY, PRZEPISÓW BHP I OHCRONY PRZECIWPOŻAROWEJ, WYKONYWANIE ROZLICZEŃ KOSZTÓW USŁUG OBSŁUGOWO NAPRAWCZUCH, SPRAWDZANIE JAKOŚCI WYKONYWANI8A PRAC OBSŁUGOWO NAPRAWCZYCHWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY KAT B, MIN. 4 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚCI: PRZYJMOWANIE POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I ICH ZESPOŁOW DO NAPRAWY, SPORZĄDZANIE PROTOKOŁÓW PRZYJĘCIA, USTALANIE PRZYCZYN USTEREK I USZKODZEŃ POSZCZEGÓLNYCH UKŁADÓW, ZESPOŁOW I MECHANIZMÓW POJAZDÓW SAMOCHOWYCH METODAMI DIAGNOSTYCZNYMI, USUWANIE USTEREK W ZESPOŁACH I UKŁADACH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH W RAMACH NAPRAW BIEŻĄCYCH I OKRESOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

INŻYNIER BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Nadzór nad robotami budowlanymi w kierunku konstrucji budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rychwałd (śląskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - od 1 850 PLN

Obsługa traka pionowego. Przetaczanie kłód i pryzm na wózek podawczy. Ustawianie i mocowanie kłód lub pryzm do przetarcia. Sprawdzanie prawidłowości przygotowania pił do pracy.
kontakt przez PUP - 2014-12-15 - Śwignajno Małe (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT WYDAWCY - od 2 000 PLN

Utrzymywanie oraz nawiązywanie kontaktów z firmami z rynków wschodnich, pomoc w redagowaniu i tłumaczeniu tekstów.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Prace murarskie i tynkarskie na terenie Częstochowy i okolic.
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

Przyjmowanie i rozkładanie towarów, obsługa klienta, pomoc i doradztwo w wyborze produktów, obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, przygotowanie zamówień dziennych.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Porąbka (śląskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

dbanie o czystość wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, utrzymanie czystości pokoi noclegowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Chorzów (śląskie)

TYNKARZ - od 1 250 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC MONTAŻYSTY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowskiem(obsługa presy, obsługa wszywarki do etykiet, montaż akcesoriów zoologicznych)
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nowogard (zachodniopomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

w załączniku
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER (Z) - do 2 000 PLN

współpraca z operatorami systemów dystrybucji na obiekatch enegretycznych, wykonywanie zaawansowanych prac montażowych wraz z pomiarami elektrycznymi WN, ŚN, NN, kontrola prac
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 3 000 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 13 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów indyjskich, telefoniczne udzielanie klientom z Indii informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)