Praca Doradca klienta-sprzedawca Zawiercie Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: śląskie

Powiat: zawierciański

Adres miejsca pracy: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-07

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-29 - Nisko (podkarpackie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-25 - Kęty (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-05 - Głuchołazy (opolskie)

FORMIERZ ODLEWNIK - od 2 000 PLN

formowanie w masach bentonitowych
Odlewnia Żeliwa FONDER II Martyna Kusior - 2015-12-01 - Ogrodzieniec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze w hurtowni mięsa i wędlin, pomoc w załadunku i rozładunku towaru, przygotowanie towaru do transportu, mycie pojemników
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "LIBRA" Zbigniew Stypa - 2016-07-22 - Zawiercie (śląskie)

KOORDYNATOR PROJEKTÓW UNIJNYCH - od 2 000 PLN

Główne zadania pracownika: -Nawiązywanie kontaktów z parterami w Ostrawie -Prowadzenie korespondencji w języku czeskim -Tłumaczenie dokumentacji -Realizacja projektów od strony merytorycznej i finansowej. Miejsce pracy: Zawiercie/Ostrawa
Centrum Inicjatyw Lokalnych - 2016-10-12 - Zawiercie (śląskie)

Media Expert - 2016-09-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KIEROWCA KAT C+E - od 3 500 PLN

Transport wyrobów produkcyjnych oraz węgla, obsługa załadunków i rozładunków wyrobów produkcyjnych
Zakłady Produkcyjne B-D S.A. - 2016-09-29 - Zawiercie (śląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Żary (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 15 - 18 PLN

prace budowlane: montaż konstrukcji, bram, okien na terenie kraju, pracodawca zapewnia transport
KROSPA DEVELOPMENT TOMASZ NOWAK - 2016-09-27 - Zawiercie (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

dostarczanie towarów na terenie UE, załadunek oraz rozładunek, wyjazdy czterotygodniowe
PHU "CAPITAL" Janusz Grzesiak Ryczów - 2016-08-12 - Ryczów (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Praca na utrzymaniu ruchu walcarek. Praca w godzinach 6.00-14.00.
PPHU "EL-SERWIS" Marek Malinowski - 2016-08-05 - Zawiercie (śląskie)

INSTALATOR WODNO-KANALIZACYJNY I CO - 10 - 17,5 PLN

instalacja wodno-kanalizacyjna i CO, prace spawalnicze w zakresie spawania gazowego i elektrycznego. Praca na terenie woj. śląskiego, pracodawca zapewnia transport pracowników z Zawiercia i gm. Ogrodzieniec
PPU PROBUDREM Kazimierz Lipiński Spółka Jawna - 2016-05-23 - Ogrodzieniec (śląskie)

KASJER BANKOWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta w punkcie kasowym, praca w Zawierciu
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Zawiercie (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe przy komputerze, obsługa programów SUBIEKT i OFFICE
KAMELOT s.c Tomasz Załęcki, Maria Załęcka - 2016-06-17 - Zawiercie (śląskie)

Specjalista ds. Personalnych - -

Media Expert kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników
prowadzenie akt osobowych pracowników
rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy
rachuba płac
sporządzanie list płac oraz umów cywilnoprawnych
przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń, aneksów, zaświadczeń, itp. dla pracowników
prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów oraz zwolnień lekarskich
rozliczanie pracowników pod kątem ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
Media Expert - 2016-11-14 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2015-10-29 - Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-07-25 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów, zamawianie iprzyjmowanie towaru
PNB Consulting Paweł Suwała Piekoszów - 2016-04-15 - Ogrodzieniec (śląskie)

KOORDYNATOR ROBÓT BUDOWLANYCH - od 2 000 PLN

znajomość prawa budowlanego, rysunek techniczny
kontakt przez OHP - 2016-02-10 - Ogrodzieniec (śląskie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-08-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Młodszy Specjalista- Dział Wsparcia i Komunikacji w Sprzedaży - -

Media Expert Współpraca z autorami materiałów przesłanych do publikacji wewnątrz sieci i ich redagowanie.
Składanie otrzymanych materiałów i ich publikacja na portalu intranetowym (TOL) lub wysyłka mailowa do dedykowanych grup pracowników.
Przygotowywanie raportów i zestawień na bazie danych źródłowych.
Udział w projektach dotyczących rozwoju komunikacji wewnętrznej, udoskonalania intranetu.
Tworzenie grafik na wewnętrznym intranecie.
Pisanie instrukcji, regulaminów do różnego rodzaju konkursów i programów.
Media Expert - 2016-03-18 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA /POMOC KUCHENNA - od 7 PLN

sprzątanie pokoi, pomoc w kuchni - umowa zlecenie, wynagrodzenie 7 zł /godz
Gospodarstwo Agroturystyczne "DAR JURY" - 2016-04-05 - Podlesice (śląskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Rzeszów (podkarpackie)

FRYZJER - od 925 PLN

strzyżenie damsko-męskie, upięcia, baleyage, koloryzacja
EWELINA KOZŁOWSKA SALON FRYZJERSKI " GOSIA" - 2016-08-24 - Zawiercie (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-12 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Pracownik działu Helpdesk - -

Media Expert Bieżące wsparcie techniczne (Helpdesk) użytkowników systemów informatycznych - pierwsza linia wsparcia.
Obsługa i administracja systemu do zarządzania incydentami i zarządzania problemami (codzienna administracja systemem OTRS - (Open-source Ticket Request System) oraz koordynacja zgłoszeń.
Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w przypadku eskalacji przeniesienie do innej grupy wsparcia.
Monitorowanie i koordynacja działań naprawczych.
Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji.
Instalacja, reinstalacja, aktualizacja, konfiguracja oraz naprawa sprzętu.
Diagnoza i naprawa usterek systemów komputerowych oraz aplikacji.
Pełnienie wsparcia technicznego dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie - I linia wsparcia.
Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.
Wykonywanie podstawowych prac administracyjnych na systemach i serwerach IT.
Współpraca w zakresie administracji systemowej z Działem Infrastruktury.
Wykonywanie prac nad infrastrukturą IT, instalacja i wdrażanie nowego oprogramowania oraz sprzętu.
Media Expert - 2015-11-26 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed