Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Bydgoszcz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Bydgoszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Adres miejsca pracy: ul. Skarżyńskiego 6

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-02

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-09 - Gniezno (wielkopolskie)

MAJSTER BUDOWY (NR 9428) - od 12 PLN

nadzór raelizacji robót zgodnie w wymaganiami kontraktu i dokumentacją technicznę, sporządzanie dokumentacji technicznej budowy, kontrola dostaw i stanu materiałów
ARX Jan Igras - 2015-12-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH - 997,4 PLN

Obsługa telefoniczna klienta, pomoc w organizacji szkoleń, promocja szkoleń, kontakt z trenerami, zamawianie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych, opracowywanie dokumentacji przed- i poszkoleniowej, bieżąca obsługa biura, archiwizacja dokumentów, uzupełnianie baz danych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Skrzetusko
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY(NR 0077) - od 2 100 PLN

ZAKRES ZADAŃ:- prowadzenie ewidencji i nadzorowanie realizacji dochodów budżetu państwa; - przygotowywanie projektów okresowych sprawozdań z tytułu wykonania dochodów budżetowych; - prowadzenie obsługi elektronicznej bankowości NBP; - obsługa kasowa Inspektoratu; - prowadzenie analizy wydatków budżetowych w układzie zadaniowym; - obsługa systemów informatycznych TREZOR oraz Rachunkowość Budżetowa; - sporadyczne sporządzanie list płac.WARUNKI PRACY: Stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrze w kamienicy - bez windy. Występuje utrudniony dostęp do budynku dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się po schodach. Podstawowe wyposażenie stanowiska w zestaw komputerowy z oprogramowaniem. Obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Reprezentowanie urzędu na zewnątrz.
WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ W BYDGOSZCZY - 2017-01-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY(NR 3930) - od 12 PLN

m.in. prawidłowa obsługa narzędzi detali, z w szczególności dbałość o ich prawidłowe funkcjonowanie, przestrzeganie obowiązujących w firmie norm jakościowycj, produkcyjnych i technologicznych, zapewnienie ciągłości produkcji, odpowiedzialność za funkcjonalną i sprawną organizację pracy, codzienne czyszczenie i konserwacja narzędzi. Przestrzeganie założonego procesu technologicznego. Kontrola jakościowa i ilościowa wykonanych detali, sprawdzianów, przyrządów i form zgodnie z obowiązującymi procedurami. Zgłaszanie przełożonemu (mistrzowi) z odpowiednim wyprzedzeniem, gotowość stanowiska do podjęcia kolejnego zadania. Używanie wyłącznie sprzętu i narzędzi sprawnych technicznie. Utrzymywanie stałego kontaktu z mistrzem, odnośnie jakości i ilości wykonanych detali, sprawdzianów, przyrządów, przyrządów i form, natychmiastowe reagowanie na wszelkie nieprawidłowości. Znajomość wymogów jakościowych (w tym funkcjonalności) wykonywanych detali, sprawdzianów, przyrządów i form. Natychmiastowe zgłaszanie przełożonym awarii i usterek narzdzi oraz innych problemów produkcyjnych wymagających ich interwencji. Stałe działąnie na rzecz obniżki kosztów produkcji detali. Stałe podnoszenie i rozwijanie swoich kwalifikacji i umiejętności. Po zakończeniu pracy (zmiany) przekazywanie stanowiska w należytym porządku.
FORM-PLAST SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-06-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielowi w organizowaniu sytuacji edukacyjnych dla dzieci, organizowanie imprez i uroczystości, dbanie o estetykę i dekorację pomieszczeń, pomoc w utrzymaniu czystości pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-09-09 - Nysa (opolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-07 - Złotów (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-09-30 - Pińczów (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-09-01 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZA KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów księgowych, wystawianie faktur kontrahentom, księgowanie dokumentów, naliczanie list płac, przygotowanie deklaracji do US, przygotowanie deklaracji do ZUS, wszystkie czynności jako pomoc i nauka.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-1
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BROKER INFORMACJI /RESEARCHER/(NR 6143) - 300 - 1 000 PLN

pozyskiwanie danych z internetu, kopiowanie, zapis, tworzenie krótkich opisów usług z podanymi frazami, gromadzenie dużej liczby danych odpowiednio w kolumnach arkusza kalkulacyjnegoumowa o dzieło/ umowa o pracę/kontrakt/współpracapraca zdalna
EMOCNI.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA/DOPOSAŻENIE/17/1932 - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do szycia, szycie odziezy, czytanie instrukcji szycia odzieży i zastosowanie jej
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY(NR 5183) - od 5 500 PLN

DRUK ETYKIET PRZY OBSŁUDZE MASZYN FLEKSOGRAFICZNYCH
NOVACODE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

1. Prowadzenie biura i bieżącej dokumentacji.2. Prowadzenie strony internetowej.3. Organizacja spotkań, konferencji, szkoleń.4. Pozyskiwanie informacji o przetargach, przygotowywanie zestawień dla firm.5. Przegląd i analiza zamówień publicznych w regionie.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HALI - WYKŁADANIA TOWARU(NR 2447) - od 1 850 PLN

pracownik hali - wykładania towaru na dziale artykułów samochodowych
ABA-SERVICE Sp. z o.o. - 2016-04-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT.B - 2 800 - 4 000 PLN

Przewóz towarów samochodem dostawczym na terenie Europy, załadunek i rozładunek. 3 tygodnie trasa, tydzień wolne.Wynagrodzenie 2800-4000.
Firma Spedycyjno-Transportowa Tomasz Karmowski - 2017-04-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY (NR 8614) - od 2 400 PLN

- transport towarów- zabezpieczanie ładunku- załadunek, rozładunek
Trans Expert Sp. z o.o. - 2016-12-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC/DOPOSAŻENIE/16/1107 - od 1 850 PLN

odbiór i dowóz towaru przygotowywanie zamówień i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 5286) - 2 200 - 3 500 PLN

sprzedaż gotowych potraw i napojów, obsługa kasy fiskalnej
PPHU PIKUNVO VO DANH NAM - 2016-07-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DS. UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

pomoc w organizowaniu biurazapewnienie prawidłowego obiegu dokumentówtelefoniczna obsługa klientówpomoc w kontroli upływu terminów wygaśnięcia podpisanych polis ubezpieczeniowychoferowanie i przygotowanie ofert dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY(NR 2033) - od 2 000 PLN

realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy, zarządzanie zespołem przedstawicieli i koordynatorów, motywowanie i nadzór nad pracownikami, prowadzenie szkoleń dla pracowników, przygotowywanie raportów, pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
EUROCENT SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU COCCODRILLO (ZIELONE ARKADY W BYDGOSZCZY)(NR 6172) - od 2 500 PLN

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za kompleksową organizację pracy sklepu, realizację planów sprzedażowych, zarządzanie podległym zespołem, dbałość o bardzo dobry wizerunek sklepu firmowego.
KMW INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-08-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH CIĘŻAROWYCH (NR 2334) - od 2 000 PLN

naprawa samochodów ciężarowych, prace ślusarskie i spawalniczemiejsce pracy: południowo-wschodnia część Polski
MINERAL TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-21 - Ropczyce (podkarpackie)

MYJKOWY(NR 3695) - od 1 850 PLN

mycie pojemników spożywczych
SAR-POL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-05-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)