>" /> Praca DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA Radomsko "TERG" S.A. <<MEDIA EXPERT>> | wypr.pl

Praca DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA Radomsko "TERG" S.A. <>

Miejsce pracy:
97-500 Radomsko 64, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, doradztwo, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc klientom w załadunku towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radomsko

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM

Nazwa pracodawcy: "TERG" S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Numer budynku pracodawcy: 64

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015