Praca Doradca klienta - Sprzedawca Wadowice Media Expert

Stanowisko: Doradca klienta - Sprzedawca

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Data publikacji: 2016-09-30

Lokalizacja: Wadowice (małopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Wadowice

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres miejsca pracy: ul. Matki Bożej Fatimskiej 64

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-30

Wymagania dla kandydatów:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń