Praca DORADCA KLIENTA Lubaczów kontakt przez OHP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Telefoniczne umawianie spotkań, telefoniczne przeprowadzanie ankiet.

Data publikacji: 2016-01-29

Lokalizacja: Lubaczów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Telefoniczne umawianie spotkań, telefoniczne przeprowadzanie ankiet.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: nie dotyczy

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Obsługa klienta.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Cieszanów

Kościuszki 6, 37-611 Cieszanów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Cieszanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszanów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Usługi z zakresu Call Centre (telemarketing, bazy danych, systemy informatyczne)

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Cieszanów

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY-SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

marketing, kontakty z firmami krajowymi i zagranicznymi
kontakt przez OHP - 2017-03-16 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

HOSTESSA - 10 - 25 PLN

Informowanie o promocjach i produktach, budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku, wspieranie sprzedaży, udział w animacjach i degustacjach.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Chorzów (śląskie)

PRASER ALUMINIUM - od 2 000 PLN

praser aluminium
kontakt przez OHP - 2017-02-08 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MAGAZYN - do 1 800 PLN

prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 10 PLN

Samodzielne gotowanie obiadów
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK LINIOWY - od 1 850 PLN

- wykonywanie prostych czynności związanych z usuwaniem zabrudzeń, mycie urządzeń, obiektów przemysłowych
kontakt przez OHP - 2016-02-22 - Brzezie (opolskie)

DORADCA KLIENTA - od 200 PLN

Udzielanie pożyczek w domu u klienta, odbieranie rat. Raportowanie realizacji zadań.
EVEREST FINANSE S.A. - 2016-07-04 - Poznań (wielkopolskie)

WYKŁADANIE TOWARU - POZNAŃ I OKOLICE (N) - 12 - 13 PLN

wykładanie towarów w sklepach na terenie Poznania i okolic
kontakt przez OHP - 2016-06-16 - Poznań (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - od 10 PLN

POLICZENIE TOWARU W SKLEPIE
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie z odzieżą
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Suwałki (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie średnie ogólne, prawo jazdy kategorii B, obsługa komputera, komunikatywność, wysoka kultura osobista, doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży usług finansowych. Charakterystyka pracy:kompleksowa obsługa klientów w oddziale, monitoring spłacalności klientów, wpłaty/wypłaty gotówki klientom, sprzedaż usług/produktów finansowych oferowanych przez spółkę. Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres: hr (at) capitalservice.pl
Capital Service S.A. - 2016-05-09 - Rybnik (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 9 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 200 PLN

sprzedaż internetowa kosmetyków
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Wyszków (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Praca przy utrzymaniu czystości w markecie jak i na zewnątrz , obsługa maszyn czyszczących
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Sprzedaż produktów i usług bankowych, obsługa klientów w zakresie prowadzenia rachunków rozliczeniowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
SPEKTRUM Agnieszka Błoch - 2016-08-16 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa biura serwisu samochodowego; WYMAGANIA: wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy
RPM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Sp. z o.o., Pawonków - 2016-03-08 - Lubliniec (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Kasjer - sprzedawca
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Sierakowo (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Sprzedaż usług i produktów naszego klienta, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dbanie o dobry wizerunek firmy, udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
WORK SERVICE S.A. - 2016-08-23 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 1 900 - 3 000 PLN

Doradca klienta indywidualnego w branży telefonicznej, praca biurowa przy komputerze, telefoniczna obsługa stałych klientów.CV i List Motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja-luban (at) k2dystrybucje.pl :www.k2dystrybucje.pl
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Lubań (dolnośląskie)

INWENTARYZATOR - 12 - 13 PLN

skanowanie, liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-12-02 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER - od 12,5 PLN

PRACE KASJERSKIE, PRACA NA TERENIE SKLEPU OGÓLNOSPOŻYWCZEGO
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Gdynia (pomorskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - od 2 000 PLN

pomoc w uraz
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Dąbie (lubuskie)

OSOBA DO WYKŁADANIA TOWARU - 10 - 11 PLN

WYKŁADANIE TOWARU NA PÓLKI
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Malbork (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCYJNYCH - od 2 800 PLN

zarządzanie inwestycjami technicznymi zakładu, , koordynowanie prac miedzy działami związanymi z realizacją inwestycji technicznych, sporządzanie raportów, negocjowanie kontaktów związanych z inwestycjami, zarządzanie środkami trwałymi wynikającymi z prowadzenia inwestycji technicznych, zamawianie i odbiór usług oraz materiałów związanych z inwestycjami, prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej prowadzonych inwestycji, udział w audytach
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Namysłów (opolskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości w przydzielonych pomieszczeniach.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Cieszanów (podkarpackie)

HOSTESSA/ PROMOTORKA/ KONSULTANTKA - od 10 PLN

OBOWIĄZKIEM PRACOWNIKA NA STANOWISKU HOSTESSA BĘDZIE PROMOWANIE SŁODYCZY ZNANEGO POLSKIEGO PRODUCENTA, WSPIERANIE SPRZEDAŻY
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Kartuzy (pomorskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - 13 - 14 PLN

obsługa wózka widłowego w ramach wykonywanych prac magazynowych
kontakt przez OHP - 2017-05-17 - Czeladź (śląskie)

TECHNOLOG - od 2 700 PLN

-pełnienie kontroli nad przestrzeganiem dyscypliny technologicznej w produkcji wyrobów-przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego-opracowanie warunków technicznych odbioru wyrobów, instrukcji i kart technologicznych itp.dla produkcji wyrobów,-kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji wyrobów
kontakt przez OHP - 2017-01-30 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

DORADCA KLIENTA-OBSŁUGA KLIENTA, KOMPUTERA, URZĄDZEŃ BIUROWYCH
PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-05-23 - Dębica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

obsługa klienta w salonie odzieżowym; godziny pracy: 9.00-17.00, 10.00-18.00, 12.00-20.00, niedziela 10.00-18.00
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Bogatynia (dolnośląskie)