Praca DORADCA KLIENTA Kamienna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
analizowanie potrzeb Klienta, prezentacja przygotowanych ofert

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pisanie pism, kserowanie, archiwizowanie, porządkowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Żagań (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Solec nad Wisłą (mazowieckie)

MUZYK - od 1 850 PLN

obsługa techniczna, obsługa nagłośnienia imprez zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kłobuck (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnejprzygotowywanie produktów do sprzedażyobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 997,4 PLN

Monter konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Brzeg (opolskie)

KONSULTANT DS. PERSONALNYCH - do 1 850 PLN

WYSZUKIWANIE KANDYDATÓW DO PRACY Z TERENU UKRAINY. PROWADZENIE DOKUMENTACJI KADROWEJ ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW, ZAŁATWIANIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z UZYSKANIEM ZEZWOLENIA NA PRACĘ.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wrocław (dolnośląskie)

obsługa klienta,obsługa kasy klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Podedwórze (lubelskie)

CIEŚLA - STOLARZ - od 2 464 PLN

Cięcie szalunków , przygotowywanie form drewnianych do prefabrykatów , konstrukcja form
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Środa Śląska (dolnośląskie)

CIEŚLA SZLAUNKOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków, stemplowań, konstrukcji wieńcowej i wieźby dachowej
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Przemyśl (podkarpackie)

1649U MAGAZYNIER - PAKOWACZ - od 2 700 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Radom (mazowieckie)

TERMOIZOLATOR (WYP. LUB DOP. ST. PR UM NR 39/2015-UZUPEŁNIENIE) - od 1 850 PLN

wykonywanie prac na zewnątrz budynku (ocieplanie budynków)
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie zamówień,godz. pracy 10.00-18.00, 11.00-19.00, 13.00-21.00,miejsce pracy: Restauracja McDonald's w CH Ogrody, ul. Płk. Dąbka 152
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

gięcie elementów metalowych,składanie precyzyjne elementów metalowych z użyciem narzedzi specjalistycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej. Realizacja zadań sprzedażowych, inicjowanie działań wspierających sprzedaż, organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami. Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, przestrzeganie procedur i standardów, obsługa kasowo-dysponencka.
Alicja Solan Usługi Finansowe "Getin Noble Bank" S.A. OF/Lubartów - 2015-11-18 - Lubartów (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pisanie pism w edytorze tekstów, zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji, prowadzenie rejestrów, prowadzenie dokumentacji prawnej i kancelaryjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER-POMOC FRYZJERA/STAŻ - 997,4 PLN

strzyżenie, układanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Opole Lubelskie (lubelskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY-STAŻYSTA - 997,4 PLN

Prace biurowe w Wydziale Świadczeń Emerytalno- Rentowych, Wydziale Ubezpieczeń i Składek, Samodzielnym Referacie Obsługi Dokumentacji, Wydziale Zasiłków.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Wejherowo (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane murarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kwidzyn (pomorskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - od 1 850 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Dębowiec (wielkopolskie)

1420U - SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Radom (mazowieckie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 100 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STANOWISKO DS. WYKONYWANIA PROJEKTÓW - od 2 800 PLN

wykonywanie i realizowanie projektów części maszyn zgodnie z wytycznymi pracodawcy ( maszyny drogowe )
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wysogotowo (wielkopolskie)

GLAZURNIK - do 1 300 PLN

Układanie glazury, fugowanie, docinanie. Praca na pół etatu we Wrocłąwiu i na terenie powiatu wrocławskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Kobierzyce (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed