Praca DORADCA FINANSOWY DEDYKOWANY DLA RYNKU AGRO Brodnica BARANOWSKI RAFAŁ SOTER FINANSE

Miejsce pracy:
87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Zadania i wyzwania na stanowisku:•aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów na rynku Agro,•realizację działań w Twoim regionie,•budowanie własnego portfela klientów oraz zarządzanie i praca z istniejącymi,•identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,•profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta•budowanie wizerunku firmy jako uniwersalnego dostawcy usług finansowych dla branży rolniczejOferujemy:•konkurencyjne wynagrodzenie złożone z części stałej (4 000 zł netto) oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży,•profesjonalny system szkoleń,•narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód)•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie branży leasingowej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 0

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 920 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
[System wynagrodzenia] : PODSTAWA + PROWIZJA ZALEŻNA OD WYNIKÓW

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY DEDYKOWANY DLA RYNKU AGRO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 920 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doskonalenie procesu sprzedaży

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 2] : DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W SPRZEDAŻY[Umiejętność 1] : PRAWO JAZDY KAT B

Nazwa pracodawcy: BARANOWSKI RAFAŁ SOTER FINANSE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Gajowa 85, 85-087 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Przed zgłoszeniem osobistym i telefonicznym CV należy przesłać na adres e-mail.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Gajowa

Numer budynku pracodawcy: 85

Profil działalności pracodawcy:
POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy