Praca Doradca klienta-sprzedawca Świdnica Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Świdnica

Województwo: dolnośląskie

Powiat: świdnicki

Adres miejsca pracy: Westerplatte 29 (Galeria Świdnicka)

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-08

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

OPERATOR KOMPOSTOWNI - 581 - od 2 500 PLN

koordynacja pracy przy realizacji bieżących zadań, zarządzanie pracą podległych pracowników, odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystywanie maszyn i urządzeń podczas pracy, dokonywanie bieżących przeglądów urządzeń i instalacji
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ekologicznego Maria Majtczak BUD-EKO - 2016-04-29 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI-2087 - od 2 000 PLN

liczenie tawarów w skleoach sieic handlowych,obsługa urządzeń do skanowania toarów
INVENT SP. Z O.O. - 2015-12-11 - Świdnica (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-19 - Świdnik (lubelskie)

SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y-KADROWA/Y-513 - od 3 200 PLN

naliczanie wynagrodzeń, tworzenie deklaracji PIT i Vat, weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym, naliczanie delegacji, księgowanie listy płac.
THE ROSE S.A. - 2016-04-14 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY/ TELEMARKETER -1170 - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klienta instytucjonalnego, kontakty telefoniczne
LOGOS -Edukacja Szkolenia i Usługi BHP Grażyna Foryś - 2016-08-08 - Świdnica (dolnośląskie)

MONTER, OPERATOR MASZYN TYPU PRAS - 1 850 - 2 000 PLN

praca przy produkcji sprzętu AGD
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Świdnica (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER I ELEKTRYK BUDOWLANY - 1109 - od 9 500 PLN

realizowanie kontraktów w Szwecji - budowy przemysłowe, modernizacje bydynków, wykończenia, montaż elektryki budowlanej, praca przy montażu tras kablowych i szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych
Agencja Pracy AP-LABORA Katarzyna Byra-Chudzińska, Joanna Gruda s.c. - 2016-08-01 - Świdnica (dolnośląskie)

SEKRETARKA BIURA KOMORNIKA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Świdnica (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 1369 - od 2 000 PLN

-obsługa klientów,-pozyskiwanie, zbieranie zamówień,-czynna sprzedażpraca na terenie Dolnego Śląska
"ALEMA" DYSTRYBUCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH STANISŁAW ALEKSANDROWICZ - 2016-09-05 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dobromierz (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-29 - Strzelce Opolskie (opolskie)

OPERATOR PRODUKCJI + PAKOWACZ FŚW - od 1 850 PLN

obsługa linii (ustawienia parametrów), wstępna kontrola produktu, pakowanie gotowych produktów a następnie układanie na paleciewynagrodzenie podstawa + dodatki
PPHU Defalin Grup S.A. Świebodzice - 2016-10-06 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - 1776 - 2 000 - 4 000 PLN

praca w dziale kontroli jakości
DONGSUNG POLAND Sp. z o.o. - 2016-10-26 - Żarów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-01-14 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Jawor (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

transport drewna
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kolonia Wola Piasecka (lubelskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Prace magazynowe.
Media Expert - 2016-07-26 - Lublin (lubelskie)

Media Expert - 2016-08-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

STRZAŁOWY - od 1 850 PLN

praca na wyrobisku
WEKOM II Kopalnia Granitu Kostrza Sp. z o.o. - 2016-03-10 - Kostrza (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-07-11 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Świdnik (lubelskie)

PAKOWACZ - OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH -18 - od 2 200 PLN

pakowanie produktów firmy oraz załadunek i rozładunek wymienników ciepła
"KLINGENBURG INTERNATIONAL" SP. Z O. O. - 2016-01-08 - Świdnica (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-02-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI FŚW - od 1 850 PLN

rozbiórka i demontaż okien PVC, segregacja profili okiennych, czyszczenie profili okiennych z folii, gumy i innych zabrudzeń
MAFA-RECYKLING Sp. z o.o. - 2016-04-07 - Świebodzice (dolnośląskie)

SORTOWACZ- 24 REF - od 1 850 PLN

sortowanie detali
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Świdnica (dolnośląskie)

STOLARZ FŚW - od 2 000 PLN

przygotowywanie materiału do obróbki, wykonywanie elementów drewnianych na podstawie rysunku technicznego, konserwacja drewna, montaż elementów drewnianych, prace wykończeniowe
GEISSER SP. Z O. O. - 2016-04-15 - Świebodzice (dolnośląskie)

Kierownika Działu Księgowości - -

Media Expert Organizowanie i zarządzanie pracą Działu Księgowości.
Nadzór nad powierzonymi obszarami w Księgowości.
Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, rozliczanie kosztów wg MPK.
Analiza zamówień kosztowych i odchyleń kosztów, w tym ich raportowanie.
Rozliczanie rozrachunków handlowych, inwentaryzacji, podatków.
Sporządzanie wg potrzeb cyklicznych raportów księgowych i statystycznych, deklaracji.
Zapewnianie odpowiedniej autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy.
Współpraca w zakresie aktualizacji instrukcji, zasad w obszarze księgowości.
Media Expert - 2016-02-03 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

PLACOWY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na placu
Hurtownia Kamienia Budowlanego GAGA S.Skóra - 2016-09-15 - Strzegom (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed