Praca Doradca klienta-sprzedawca Świdnica Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Świdnica

Województwo: dolnośląskie

Powiat: świdnicki

Adres miejsca pracy: Westerplatte 29 (Galeria Świdnicka)

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-08

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

OPERATOR KOMPOSTOWNI - 581 - od 2 500 PLN

koordynacja pracy przy realizacji bieżących zadań, zarządzanie pracą podległych pracowników, odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystywanie maszyn i urządzeń podczas pracy, dokonywanie bieżących przeglądów urządzeń i instalacji
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ekologicznego Maria Majtczak BUD-EKO - 2016-04-29 - Świdnica (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY/GONIEC FŚW - od 1 850 PLN

pomoc w sprawowaniu opieki w czasie przewozu uczniów niepełnosprawnych do szkoły w zakresie udzielenia pomocy podczas wejścia i wyjścia z pojazdu samochodowego,, doręczanie korespondencji, przesyłek na terenie gminy Dobromierz, w tym w szczególności o charakterze informacyjnym i promocyjnym
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Dobromierz (dolnośląskie)

SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW - od 2 400 PLN

wprowadzanie zakupów do systemu, wystawianie faktur
ULTRA PLUS Sp. z o.o. - 2016-04-04 - Żarów (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Świdnica (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-10 - Piła (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-19 - Białogard (zachodniopomorskie)

Programista PHP - -

Media Expert Udział w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B,
Uczestniczenie w projektach CMS, CRM, ERP, WMS na potrzeby realizacji projektów wspierających E-commerce,
Rozbudowa i utrzymanie obecnych aplikacji internetowych/intranetowych,
Tworzenie nowych aplikacji.
Media Expert - 2016-03-09 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-06-14 - Koło (wielkopolskie)

REHABILITANT-80 - od 2 500 PLN

zabiegi rehabilitacyjne
COSTA MEDICUS SP. Z O.O. - 2016-01-18 - Świdnica (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 186D- FŚW - od 2 000 PLN

zgodnie z umowąALK.IRP.6076-36/14
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Świebodzice (dolnośląskie)

Specjalista ds. kontroli jakości - -

Media Expert testowanie urządzeń AGD pod kątem jakościowym, technicznym i funkcjonalnym,
analiza i raportowanie wyników testów wg wypracowanych wcześniej zasad,
weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji i certyfikatów jakościowych,
współpraca z dostawcami, w tym firmami zagranicznymi w zakresie jakościowym.
Media Expert - 2016-05-06 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-05-13 - Warka (mazowieckie)

Media Expert - 2016-04-19 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - 1776 - 2 000 - 4 000 PLN

praca w dziale kontroli jakości
DONGSUNG POLAND Sp. z o.o. - 2016-10-26 - Żarów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-07 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-02-11 - Białystok (podlaskie)

Media Expert - 2016-05-19 - Świdnik (lubelskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich
WYRÓB I SPRZEDAŻ TRUMIEN BOGDAN ŁANIAK - 2016-07-27 - Kębłów (lubelskie)

KLINIARZ - od 1 850 PLN

kliniarz
Zakład Produkcyjny Granitu "STRZEGOM" - 2016-02-25 - Strzegom (dolnośląskie)

PP/ OPERATOR LASERA - od 2 500 PLN

Obsługa ploterów laserowych, przygotowanie plotera laserowego do cięcia i grawerowania.
"Jupi" Justyna Piechowiak - 2016-06-16 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY /SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - 2122 - 2 500 - 4 000 PLN

przyjmowanie zleceń od klientów, opracowywanie ofert i negocjacje warunków przewozu, organizacja planowanych przewozów, przygotowanie niezbędnych dokumentów, realizacja rozliczenia z klientami.
KONCEPT 24 Katarzyna Andruszkiewicz-Gawiński - 2016-12-29 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOCNIK INWENARYZACJI - od 10 PLN

skanowanie towarów na wieszakach
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Świdnica (dolnośląskie)

GRABARZ - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Świdnica (dolnośląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Świdnica (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E- 889 - od 1 850 PLN

transport i rozładunek materiałów budowlanych na terenie Dolnego Śląska
Stelmach Jerzy BUD-BRUK - 2016-06-23 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie obiektu
HOTEL NOTABENE - Mariusz Małysz - 2016-09-29 - Świdnik (lubelskie)

STRÓŻ - OWCZARNIA - 665 - od 1 850 PLN

dozór nad mieniem oraz zwierzętami w porze nocnej
Agrominor Sp. z o.o. Mokrzeszów - 2016-05-18 - Mokrzeszów (dolnośląskie)