Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Wrocław Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Wrocław

Województwo: dolnośląskie

Powiat: m. Wrocław

Adres miejsca pracy: Krakowska 51

Data dodania ogłoszenia: 2016-07-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER - do 2 586 PLN

Zadania na stanowisku: realizacja prac monterskich, polegających na montażu elementów wyposażenia elektrycznego (połączenia, prace elektromonterskie, uruchamianie systemów specjalistycznych elektrycznych i elektronicznych), praca od poniedziałku do piątku.Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej, atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę pracy, bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej, program lojalnościowy WYSPA od Work Service - wejściówki i zniżki do partnerów Grupy. Informacja o ofercie w sali B, F. Kontakt z pracodawcą: 508-000-825, wroclaw (at) workservice.pl lub osobiście ul. Ruska 50, Wrocław.
WORK SERVICE S.A. - 2016-03-25 - Wrocław (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-10 - Pleszew (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - od 1 910 PLN

- kierowanie zespołem pojazdów: ciągnik siodłowy+ naczepa (plandeka), - zabezpieczenie ładunków, - dokumentacja przewozowa. Pełny wymiar czasu pracy - zgodnie z czasem pracy kierowcy. Umowa o pracę na okres próbny (3 m-ce), następnie na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. GOSPODARKI REMONTOWEJ - od 4 000 PLN

Konserwacje i przeglądy, naprawa urządzeń mechanicznych.Sala b,f
ELDOS Sp. z o.o. - 2016-04-08 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY ANALITYK W DZIALE ANALIZ RYZYKA KREDYTOWEGO - do 3 900 PLN

Tworzenie kompletnych raportów na zlecenie i na podstawie zaplanowanego grafiku z zachowaniem terminów ustanowionych przez Managera, jak również sprawdzanie dokładności i jakości danych.Efektywne uczestnictwo w różnych projektach i telekonferencjachProaktywne identyfikowanie, usuwanie oraz zgłaszanie niedociągnięć w procesie raportowania.Usprawnianie oraz dokumentacja procesów raportowania, w które pracownik jest zaangażowany.Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wrocław (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - 2 265 - 3 109 PLN

Wychowawca świetlicy 26/26 etatu - pełny etat. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 68 46.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 - 2016-11-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe na lotnisku, praca na trzy zmiany.Kontakt z pracodawcą tel. 881 267 437.
CLEANING COMPANY Piotr Studniarek - 2016-11-17 - Wrocław (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-12 - Szprotawa (lubuskie)

POMOCNIK MONTERA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - do 1 850 PLN

pomoc przy montażu urządzeń dźwigowych( wind) pod nadzorem montera z długoletnim doświadczeniem
SPEC-LIFT Maciej Litwinowicz - 2016-10-26 - Wrocław (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - do 2 300 PLN

- obsługa gości z zachowaniem najwyższych standardów, - prezentowanie oferty hotelu, - budowanie dlugofalowych relacji, - odpowiadanie na zapytania i prośby ze strony gości hotelowych, - przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywyanie gości. Praca w systemie zmianowym, również w nocy oraz w dni świąteczne. Oferta dostępna w sali H, C, E. Kontakt z pracodawcą - e-mail: wroclaw.centrum (at) campanile.com
LWHP4 Poland Sp. z o.o. - 2016-07-14 - Wrocław (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-05 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Łomianki (mazowieckie)

TECHNIK KONSERWATOR - od 3 000 PLN

Realizacja bieżących napraw w Hotelu: w pokojach hotelowych, ciągach komunikacyjnych, pomieszczeniach sanitarnych, wokół obiektu. Umowa o prace na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony.Kontakt z pracodawcą: e.drabko (at) hasco-lek.pl
Haston City Hotel - 2016-10-12 - Wrocław (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-04-22 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-05-25 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN - do 2 704 PLN

Bieżąca obsługa i kontrola pracy maszyn zgrzewarskich, odbieranie zwiniętych rolek ze zgrzanymi gwoździami i wkładanie ich do odpowiednich pudel, kontrola jakościowa, wypełnienie kart kontrolnych.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: a.tomin (at) ksservice.pl
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI, STRÓŻ - od 1 000 PLN

Ochrona, pilnowanie obiektu, w szczególności w czasie warsztatów, spotkań, imprez. W miarę potrzeby pomoc w obsłudze szatni oraz w wykonywaniu podstawowych prac porządkowych. Praca na 1/2 etatu-godziny, uzależnione od potrzeb. Umowa 6 m-cy- z możliwością umowy na czas nieokreślony.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 016 PLN

Obsługa testerów elektrycznych, optycznych, kontrola wzrokowa gotowego produktu, przygotowanie adapterów do testu igłowego, wprowadzanie danych do komputera.Praca na dwie zmiany, umowa na okres próbny.Kontakt z pracodawcą: agata.krupa (at) eldos.com.pl lub 71 37 05 103
ELDOS Sp. z o.o. - 2016-09-01 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Zmywanie naczyń, obieranie warzyw, utrzymanie czystości w lokalu. Miejsce pracy: Wrocław RynekKontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - KONSULTANT MEDYCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług medyczno- kosmetycznych, zarządzanie salonem. konsultacje medyczne, prowadzenie kart pacjentów, - opieka medyczna i wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Praca na zmiany, wg grafiku.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2015-11-17 - Hrubieszów (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - 2 000 - 2 600 PLN

Sprzątanie wewnatrz obiektów. Sale konferencyjne, audytoryjne, koncertowe. Trybuny, toalety, pomieszczenia biurowe. Miejsce wykonywania pracy : Hala Stulecia
Wrocławskie Przedsiebiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMISTRACJI PERSONALNO-PŁACOWEJ - od 4 200 PLN

Dostarczanie usług z zakresu HR i płac; kontrolowanie i poprawianie błędow podczas przetwarzania danych; rejestrowanie błędów w odpowiednich plikach; zgłaszanie błędów w dokumentacji przesyłanej przez klienta; dotrzymywanie terminów w rozwiązywaniu zapytań od klientów; operowanie w różnych systemach HR, aplikowanie rozwiązań prawnych i zakresu płac; odpowiadanie na zapytania pracowników klienta poprzez email, telefon oraz zgłoszenie elektroniczne (CRC); aktualizowanie dokumentacji procesu; uczestniczenie w projektach dotyczących jakości.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER WYDANIA TOWARU - 2 600 - 2 800 PLN

KOMPLETACJA, UZUPEŁNIANIE I MAGAZYNOWANIE TOWARU Z ZASTOSOWANIEM NOWOCZESNYCH NARZĘDZI W PROCESACH LOGISTYCZNYCH
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Wrocław (dolnośląskie)

BRAKARKA - KONTROLER JAKOŚCI W SZWALNI - od 1 850 PLN

Segregacja, czyszczenie, składanie, pakowanie, metkowanie odzieży damskiej.
MCM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-09-27 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 950 PLN

Prace przy budowach, wykańczaniu i ocieplaniu budynków, wiercenie kołków, pomoc przy wapnowaniu, tynkowaniu, malowaniu fasad. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław. Umowa zlecenie z odprowadzaniem składek ZUS, praca w godz. 7-11 (około 20 godzin pracy w tygodniu), wynagrodzenie 950 zł/mies.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - do 925 PLN

Przewóz towarów na terenie Polski.Kontakt kandydatów z pracodawcą 695-685-176Oferta w sali: F
SULTAN Sp. z o.o. - 2016-09-22 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 000 PLN

Sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych, sanitarnych, terenu zewnętrznego. Miejsce pracy: Pasaż Pokoyhof, Wrocław, ul. Św. Antoniego 2/4.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed