Praca Doradca klienta-sprzedawca Starogard Gdański Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Starogard Gdański

Województwo: pomorskie

Powiat: starogardzki

Adres miejsca pracy: Al. Niepodległości 2

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-23

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-04 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Lesko (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

archiwizowanie danych i dokumentów, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-05 - Bochnia (małopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-06-16 - Krotoszyn (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-07-27 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 950 PLN

- przygotowywanie surowców do produkcji,- obsługa urządzeń produkcyjnych,- kontrola produktów,- porządkowanie i mycie stanowiska pracy.Pracodawca zapewnia transport ze Starogardu Gd. do Skórcza na trzy zmiany.
WORK SERVICE S.A. - 2016-09-15 - Skórcz (pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 2 800 PLN

zgodnie z zawodem
BUDA spółka jawna - 2016-10-11 - Koteże (pomorskie)

Media Expert - 2016-04-19 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ - od 2 000 PLN

- zapewnienie stabilności i regularności dostaw towarów do magazynów,- analiza stanów magazynowych i planowanie zapasów,- optymalizacja kosztów transportu i składowania.
IGLOTEX SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-01-18 - Skórcz (pomorskie)

KSIĘGOWA - od 2 500 PLN

prowadzenie rejestrów bankowych,raportów kasowych,rejestrów VAT,rozliczenie rozrachunków:analiza zobowiązań i nalezności.
SMS FOOD Industries Poland Sp. z o.o. - 2016-04-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Żary (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 2 400 - 2 500 PLN

praca za ladą, zamawianie towaru, zastępca kierownika
Sklep Ogólnospożywczy Atka Beata Gliszińska - 2016-08-16 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc na placu budowy
Dachowe Centrum Sp. z o.o. - 2016-10-13 - Starogard Gdański (pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta i urządzeń barmańskich
Rodzinne Centrum Zabaw S.C. Krystyna Cerowska, Mieczysław Rosani - 2016-04-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
Firma Handlowo-Usługowa SARDAW Marcin Plichta - 2016-08-04 - Skarszewy (pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Nowa Sól (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
P.H.U. "MOCZYŃSKI" Jacek Moczyński - 2015-12-01 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

Roboty zbrojarskie, praca przy formach betonowych.
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA "ROLNIK" W KOTEŻACH - 2016-06-30 - Koteże (pomorskie)

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-12 - Żmigród (dolnośląskie)

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
Media Expert - 2016-08-30 - Białystok (podlaskie)

ŚLUSARZ LUB OSOBY DO PRZYUCZENIA - od 1 850 PLN

cięcie i kształtowanie prętów, płaskowników i kształtowników stalowych oraz łączenie ich w przewidziane konstrukcje metodą nitowania lub spawania
Przedsiębiorstwo "ZORMET" inż. Henryk Kubiński - 2016-06-27 - Bietowo (pomorskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH - od 1 850 PLN

montaż elementów instalacji wg określonego projektu i wskazań, wmontowywania w sieci HVAC urządzeń do obrotu rozprowadzanego powietrza, odczytywanie rysunków, dokumentacji z rosyjskiego i/lub ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Janin (pomorskie)

LOGISTYK - od 1 850 PLN

przygotowywanie materiałów, urzadzeń do wysyłki, głównie do zagranicznego kontrahenta -Kazachstan
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Janin (pomorskie)

FARMACEUTA - od 2 000 PLN

praca w aptece szpitalnej
Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - 2017-02-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

Media Expert - 2016-11-29 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL "EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA" W SOSW - od 2 365 PLN

- nauczyciel przedmiotu " edukacja dla bezpieczeństwa " w Gimnazjum i Zasadniczej Szkole Zawodowej w SOSW
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. K. KIREJCZYKA - 2016-08-26 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac montażowych systemów kablowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Starogard Gdański (pomorskie)