Praca Doradca klienta-sprzedawca Starogard Gdański Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Starogard Gdański

Województwo: pomorskie

Powiat: starogardzki

Adres miejsca pracy: Al. Niepodległości 2

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-23

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

DEKARZ BLACHARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie pokrycia dachu i obróbek blacharskich
P.H.U. "POLDACH" s.c. Jacek Supiński i Piotr Supiński - 2017-02-09 - Kokoszkowy (pomorskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - od 1 800 PLN

Zgodnie z nazwą stanowiska pracy
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDEX" Sp. z o.o. - 2015-11-25 - Janowo (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze na placu budowy
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Szlachta (pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta i urządzeń barmańskich
Rodzinne Centrum Zabaw S.C. Krystyna Cerowska, Mieczysław Rosani - 2016-04-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-07-20 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta sklepu, wykładanie towaru, sprzedaż towaru
Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe "Kluge" Mariolanda Ściegienna - 2016-06-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 12 PLN

praca w szkółce leśnej - praca w Lipinkach Szlacheckich (szkółka Jabłowo)
Zakład Usługowo-Handlowy Franciszek Rombała - 2016-02-18 - Lipinki Szlacheckie (pomorskie)

NIEWYKWALIFIKOWANY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Wykonywanie prostych prac budowlanych.
RIBET sp. z o.o. - 2016-03-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Media Expert - 2016-08-17 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

NAUCZYCIEL - od 2 600 PLN

Praca z dziećmi niepełnosprawnymi w niepublicznym punkcie przedszkolnym.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Skarszewy (pomorskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

- sprzedaż za pośrednictwem portalu Allegro,- korespondencja z klientami firmy,- przygotowanie dokumentacji do realizacji złożonych zamówień,- przekazywanie złożonych zamówień do realizacji wysyłkowej przez firmy kurierskie,- rozpatrywanie reklamacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ - od 1 850 PLN

- obsługa zamówień w sklepie internetowym
BASKETMANIA Spółka z o.o. Spółka komandytowa - 2016-04-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ ELEKTRYCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie różnych elementów ze stali
ZAKŁAD KOTLARSKO - INSTALACYJNY "GEJZER" JAN ZDROJEWSKI - 2016-01-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

Media Expert - 2017-01-16 - Krasnystaw (lubelskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

- wymiana opon- wyważanie opon- sortowanie opon- naprawa
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rokocin (pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-07 - Mielec (podkarpackie)

FIZJOTERAPEUTA - 2 000 - 3 000 PLN

- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych (kinezyterapia, masaż, fizykoterapia);- prowadzenie dokumentacji medycznej;
Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDPHARMA" S.A. - 2017-01-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

doświadczenie w/w zawodzie
Publiczny Transport Zarobkowy Nr 28 Marian Niedbała - 2016-05-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-06-29 - Puławy (lubelskie)

FOTOGRAF - od 1 850 PLN

Fotografia, obróbka graficzna zdjęć.
FOTO-HALINA Halina Zellmann-Wieczorek - 2016-02-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2016-06-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 850 PLN

- zapoznanie z rysunkiem technicznym, dobór narzędzi, wykonywanie prac na maszynie skrawającej, kontrola jakości wykonanych detali
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zelgoszcz (pomorskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Może być osoba do przyuczenia.
DACH-SYSTEM Robert Demski - 2016-08-12 - Janowo (pomorskie)

Media Expert - 2016-01-12 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-07-25 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość