Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Rzeszów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Rzeszów

Województwo: podkarpackie

Powiat: m. Rzeszów

Adres miejsca pracy: Krasne 20b (C.H. Auchan Krasne)

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-22

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. PŁAC I ROZLICZEŃ ZUS - od 2 800 PLN

PRZYGOTOWYWANIE LIST PŁAC, KOREKT LIST PŁAC, DOKUMENTÓW ROZLICZENIOWYCH ZUS, KOREKT DOKUMENTÓW ROZLICZENIOWYCH ZUS
BEETSMA HRM-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-27 - Rzeszów (podkarpackie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-06-10 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

DIAGNOSTA-MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

PRZEPROWADZANIE BADAŃ TECHNICZNYCH SAMOCHODÓW DO 3,5 T, DROBNE NAPRAWY MECHANICZNE
FUH JANEX JAN KADŁUCZKA - 2016-07-08 - Rzeszów (podkarpackie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-11-20 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA BĘDZIE NALEŻAŁO :• BUDOWANIE I UTRZYMYWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI FIRMY• OBSŁUGA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ• TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTÓW FIRMY - POŁĄCZENIA PRZYCHODZĄCE• NADZÓR NAD OBIEGIEM DOKUMENTÓW• SEGREGACJA DOKUMENTÓWKANDYDATOM OFERUJEMY:• STABILNE ZATRUDNIENIE W PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE• PRACĘ W MŁODYM, ENERGICZNYM ZESPOLE• PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ W PRACY• MOŻLIWOŚCI ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA
VOICE NET SP. Z O.O. - 2017-03-06 - Rzeszów (podkarpackie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

KONTROLA JAKOŚCI TOWARÓW OWOCOWO-WARZYWNYCH, PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW
FRAC-HANDEL SP. Z O.O. - 2017-01-03 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w organizacji zajęć wychowawczo-dydaktycznych,pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi w czasie spacerów ,wycieczek i zabaw w ogrodzie, pomoc dzieciom w czynnościach higieniczno-sanitarnych,pomoc nauczycielowi w przygotowaniu do zajęć pomocy dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Rzeszów (podkarpackie)

GRAFIK - od 2 450 PLN

- TWORZENIE I PRZYGOTOWYWANIE RÓŻNEGO RODZAJU MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH I PUBLIKACJ,- OBSŁUGIWANIE OPROGRAMOWANIA GRAFICZNEGO,- KONTROLA EFEKTÓW WŁASNEJ PRACY,- KONTAKT Z KLIENTEM.
Signum Pracownia Reklamy S.C. Tomasz Michno, Sebastian Wacławek - 2016-07-11 - Rzeszów (podkarpackie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-12 - Pruszków (mazowieckie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-09-01 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KASJER - od 7,35 PLN

obsługa klienta, praca z kasą fiskalną
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Rzeszów (podkarpackie)

INSTRUKTOR TAŃCA - od 400 PLN

POPROWADZANIE KURSU TAŃCA TOWARZYSKIEGO
3K JAKUB MIĄSIK - 2017-02-27 - Rzeszów (podkarpackie)

FREZER - od 2 200 PLN

OBSŁUGA MASZYN MANUALNYCH DO OBRÓBKI SKRAWANIEM
ZMM MAXPOL - 2016-07-06 - Rzeszów (podkarpackie)

HANDLOWIEC - PIEKARZ/CUKIERNIK - od 2 775 PLN

ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE SIĘ ZAJMOWAĆ SPRZEDAŻĄ URZĄDZEŃ OFEROWANYCH PRZEZ BAKERES, WDRAŻANIEM URZĄDZEŃ U KLIENTA, PRZEPROWADZANIE SZKOLEŃ, TESTÓW, POKAZÓW. TEREN DZIAŁANIA : PRACA GŁÓWNIE W RZESZOWIE - BIURO, SPORADYCZNIE WYJAZDY DO KLIENTÓW NA TERENIE POLSKI I UKRAINY ZACHODNIEJ
BAKERES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-04 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - od 6 000 PLN

do uzgodnienia
RAIL-SERVICE SP. Z O.O. - 2016-07-12 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTRYK BUDOWLANY-ELEKTROMONTER - od 2 800 PLN

- WYKONYWANIE PRZYŁĄCZY I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH TYMCZASOWYCH UMOŻLIWIAJĄCYCH REALIZACJĘ PRAC BUDOWLANYCH - WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W OBIEKTACH BUDOWLANYCH - KONSERWOWANIE ISTNIEJĄCYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - DIAGNOZOWANIE , WYKRYWANIE I USUWANIE USZKODZEŃ - INSTALOWANIE NOWYCH PUNKTÓW ODBIORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ- INSTALOWANIE I PRZEGLĄDY MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH Z ZAPEWNIENIEM WŁAŚCIWYCH WARUNKÓW EKSPLOATACJI
INŻYNIERIA RZESZÓW SA - 2017-01-05 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWNIK ROBÓT - od 3 450 PLN

FIRMA PRAMAX PIOTR GRZYB - 2016-05-19 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I KONTAKTÓW Z KLIENTEM - 1 850 - 2 500 PLN

1.Współpraca z biurem rachunkowym prowadzącym pełną księgowość w firmie produkcyjno-handlowej,2.Obsługa kadrowo-płacowa,3.Nadzór nad całokształtem zagadnień księgowo-finansowych w firmie,4.Nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej,5.Prowadzenie i kontrola rozrachunków,6.Wprowadzanie transakcji do systemu bankowego,7.Księgowanie bieżących operacji w systemie księgowym (faktury, wyciągi z kont i kart płatniczych, rejestr środków trwałych (w tym amortyzacja), lista płac, kontrola wynagrodzeń, etc.)8.Przygotowywanie potrzebnych analiz, raportów i zestawień w Excelu na potrzeby firmy
GOLDEN LINE PAWEŁ DOSTYCH - 2016-01-26 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 000 PLN

DETAL MIX SPÓŁKA Z O.O. - 2017-02-13 - Rzeszów (podkarpackie)

Media Expert - 2016-08-09 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-06-27 - Szprotawa (lubuskie)

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-11-25 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-15 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 7 000 PLN

PRACODAWCA OFERUJE UMOWĘ O PRACĘ ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE :- PODSTAWA +DIETA W EUROOSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESYŁANIE CV NA ADRESJAN (at) EURO24.COM.PLKONTAKT TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 09:00 DO 15:00POD NR TEL 793310652
EURO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-23 - Rzeszów (podkarpackie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, terminalu platniczego, obsługa klienta,
DETAL MIX SPÓŁKA Z O.O. - 2017-02-21 - Rzeszów (podkarpackie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert prowadzenie magazynu sklepowego (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów, zabezpieczanie sprzętu),
przyjmowanie dostaw
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
Media Expert - 2016-04-12 - Poznań (wielkopolskie)

Media Expert - 2017-03-13 - Stargard (zachodniopomorskie)