Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Pruszcz Gdański Media Expert

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na wanny.

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Pruszcz Gdański

Województwo: pomorskie

Powiat: gdański

Adres miejsca pracy: ul. Kasprowicza 52 (P.H. Prima)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-29

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-09-01 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - do 875 PLN

kompletacja towarów spożywczych poprzez pobranie i poprawne ułozenie na palecie, przygotowanie do wysyłki
Bananlplp Dawid Hachuła - 2016-03-03 - Będzieszyn (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

Prace gospodarczo-porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

DYSTRYBUTOR - do 1 850 PLN

Dystrybuowanie materiału pomiędzy magazynem a linią produkcyjną zgodnie z instrukcją, ścisła współpraca z pracownikami magazynu oraz liderem produkcji, drobne prace fizyczne.
ASSEL sp. z o.o. - 2016-05-25 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KELNER - 1 000 - 2 000 PLN

OBSŁUGA GOŚCI Z UKRAINY I ROSJI
ONE WAY RESTAURANT RADOSŁAW WOŁKANOWSKI - 2016-12-13 - Straszyn (pomorskie)

SPRZEDAWCA/ KASJER - do 2 300 PLN

Obsługa klienta na kasie, wykładanie towaru, porządkowanie
Sklep Spozywczy "KAROL" - 2016-12-06 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-08-09 - Gliwice (śląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-03 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-08-26 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 3 493,21 PLN

Prace biurowe.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE "KUBUŚ" - 2016-08-11 - Cieplewo (pomorskie)

ELEKTRYK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 750 PLN

-Naprawa samochodów ciężarowych,-Wysokość wynagrodzenia do ustalenia z pracodawcą.-Kontakt telefoniczny 58-692-21-10.
AUTOCONSULT S.A. - 2015-12-02 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

HANDLOWIEC - SPECJALISTA MAGAZYNOWO-SPRZEDAŻOWY - 1 850 - 2 700 PLN

Zbieranie i zlecanie zamówień, przygotowywanie i wystawianie asortymentu na aukcje, sprzedaż interentowa, pakowanie zamówień, wzywanie kuriera.
Serwis Techniczny Szymon Michalak - 2016-01-12 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

Specjalista ds. sprzedaży usług i kredytów (POK) - -

Media Expert udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2017-02-01 - Przemyśl (podkarpackie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-23 - Tczew (pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Opole (opolskie)

Serwisant Skuterów/Rowerów - -

Media Expert Praca w serwisie rowerowo-skuterowym w Centrum Dystrybucji w Łodzi
Diagnozowanie usterek i naprawa rowerów
Zachowanie wysokiej jakości napraw oraz dążenie do utrzymania najkrótszego czasu naprawy
Media Expert - 2016-01-14 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-03-16 - Tczew (pomorskie)

DORADCA NAUKOWY - do 2 050 PLN

Szkolenia z zakresu technik laboratoryjnych dla pracowników, szkolenia z zakresu oferty firmy dla pracowników i klientów, doradztwo merytoryczne i techniczne dla pracowników i klientów, prowadzenie prezentacji dla pracowników i klientów, przygotowanie merytoryczne zawartości materiałów informacyjnych.
SYMBIOS Sp. z o. o. - 2016-03-10 - Rotmanka (pomorskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Siedlce (mazowieckie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TOKARZ - do 2 500 PLN

Praca przy produkcji jachtów zgodna z zajmowanym stanowiskiem
PPHU "GALEON" - 2016-03-10 - Straszyn (pomorskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Pomoc w dystrybucji towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Pomoc w wykonywaniu usług montażu sprzętu RTV/AGD w domu klienta
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C - 3 000 - 4 500 PLN

-Przewóz materiałów na terenie Trójmiasta i okolic,-Kontakt telefoniczny 501-373-416
Usługi Transportowe Szymon Krause - 2016-10-24 - Rusocin (pomorskie)

Kierowca Dostawca - kat.B - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Media Expert - 2016-12-06 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 900 - 1 300 PLN

Prace porządkowe na jednostach jachtu.
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA STINER ANDRZEJ BOCZEK - 2016-07-26 - Straszyn (pomorskie)

Media Expert - 2016-12-15 - Złotoryja (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-05-04 - Skierniewice (łódzkie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLAY - od 1 850 PLN

PRACEA NA BUDOWIE.MIEJSCE PRACY - HEL.
B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska - 2015-12-23 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 500 PLN

Obsługa linii galwanicznej,Utrzymywanie parametrów procesów zgodnie z technologią;Wykonywanie codziennych prac konserwacji technicznych i technologicznych zgodnie z kartą konserwacji;Pomiar metalizacji w wykonywanych zleceniach;Wykonywanie zleceń liniowych zgodnych z zasadami instrukcji zakładowych;Dbałość o stan czystości swojego stanowiska oraz maszyn.
Grupa Progres Sp. z o.o. Sp. K. - 2015-12-21 - Przejazdowo (pomorskie)