Praca DORADCA KLIENTA Augustów EUROCAPITAL 24 Sp. z o. o.

Miejsce pracy:
16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie nowych klientów, telemarketing, aktywna sprzedaż

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: EUROCAPITAL 24 Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - do 12,5 PLN

- obsługa klienta, - wykładanie, przekładanie towaru, - dbałość i porządek na hali sprzedaży. Praca jednozmianowa. Oferta dostępna w sali G, D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: zgloszenia (at) issp.pl
Issp Sp. z o.o. - 2016-07-08 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań, praca w terenie.Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B
ARBITER SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-13 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 750 PLN

POZYSKIWANIE I OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE ODSZKODOWAŃ
ARBITER SPÓŁKA AKCYJNA - 2015-11-13 - Kłobuck (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż kredytów gotówkowych, sprzedaż energii dla firm.Rodzaj umowy oraz zmianowość do ustalenia z pracodawcąWynagrodzenie prowizyjne
TRUST GROUP Monika Olszewska - 2017-02-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jastrowie (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 900 - 1 600 PLN

sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie i obsługa klienta.
PROVIDENT POLSKA S.A. - 2015-12-03 - Wieliczka (małopolskie)

Sprzedaż produktów bankowych; pozyskiwanie nowych klientów; obsługa urządzeń biurowych.
"EKO-SERVIS" SP. Z O.O. - 2016-09-29 - Łomża (podlaskie)

Prace biurowe kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Piaseczno (mazowieckie)

Obsługa klienta I zmiana 9-17
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

porządkowanie pasa drogowego
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Augustów (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - 1 500 - 2 500 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczne umawianie spotkań i pozyskiwanie nowych klientów.
Centrum Bankowości Finansowej - 2016-06-29 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MAT-BUD Karol Pietrzak - 2016-06-22 - Gostyń (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Doradztwo w zakresie produktów bankowych. Budowanie długotrwałych relacji z klientami. Aktywne pozyskiwanie klientów.
CF Group Katarzyna Sitarz - 2016-08-11 - Legnica (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 5 000 PLN

kompleksowa obsluga klienta w/s standartów firmy, sprzedaz usług finansowych i ubezpieczeniowych
TERG S.A.. MEDIAEXPERT - 2016-12-27 - Lębork (pomorskie)

zapoznanie zasad obsługi klienta,zapoznanie z kasa fiskalną
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Parczew (lubelskie)

pozyskiwanie klienta , obsluga internetowa, sprzedaz produktów finansowych pozyczek
Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała - 2016-05-25 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 2 000 PLN

kreślarz komputerów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Augustów (podlaskie)

Obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem, dbanie o wizerunek firmy i placówki.
Pośrednictwo Finansowe KREDYTY-CHWILÓWKI Sp. z o.o. - 2016-01-25 - Suwałki (podlaskie)

TOKARZ NA TOKARCE KONWENCJONALNEJ - 4 500 - 4 900 PLN

Toczenie w stali i aluminium. Głównie roztaczanie otworów i toczenie czopów wałów.
AKCESORIA CNC Elżbieta Taraszkiewicz - 2016-11-24 - Augustów (podlaskie)

POŚREDNIK PRACY - od 1 850 PLN

pośrednictwo pracy na rzecz młodzieży, prowadzenie zajęć warsztatowych na rzecz młodzieży
Podlaska Wojewódzka Komenda OHP - 2016-02-12 - Augustów (podlaskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

obsługa klienta w placówce bankowej
Jolanta Krupa - 2016-04-29 - Irządze (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

- przygotowywanie dokumentów i umów dla klienta indywidualnego w krajach Afrykańskich w językach angielskim oraz arabskim - realizacja indywidualnych planów sprzedaży, aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych w krajach Afrykańskich- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 700 PLN

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku, realizacja indywidualnych planów sprzedaży, prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem), wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego, osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta
Eurobank Spółka Akcyjna - 2016-02-09 - Leszno (wielkopolskie)

Wymagane wykształcenie średnie, niekaralność. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Charakterystyka pracy: aktywna sprzedaż ubezpieczeń i kredytówi. Możliwość pracy na 1/2 etatu, firma gwarantuje szkolenie. Kontakt z pracodawcą e-mailowy platany (at) o2.pl lub telefoniczny.
PLATANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-07 - Rybnik (śląskie)

Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za:-budowanie i obsługę portfela klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw,•sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych głównie klientom MŚP,•profesjonalną obsługę klientów, zgodną ze standardami obowiązującymi w Banku,•realizację założonych celów sprzedażowych.
Idea Bank S.A. - 2016-11-28 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

analizowanie potrzeb klienta, analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw, wybieranie wariantów, produktów lub usług, przygotowywanie ofert dla klienta, prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami, organizowanie stanowiska pracy zgodnie zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWA "DACH" ZDZISŁAW BRZESKI - 2016-03-23 - Blękwit (wielkopolskie)

Układanie, etykietowanie towarów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Żary (lubuskie)