Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Ostrów Wielkopolski Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Województwo: wielkopolskie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Głogowska 9

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-19

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne, prawo jazdy kat. B.Bezrobotny z określonym II prof. pomocy,
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Topola Mała (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-05-13 - Brzeg (opolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-08-24 - Trzcianka (wielkopolskie)

SERWISANT - od 925 PLN

naprawa i serwisowanie ekspresów do kawy,wykształcenie zawodowe,prawo jazdy kat. B,predyspozycje manualne
KAWEX Robert Staśkowiak - 2016-03-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowemoże być osoba do przyuczeniamile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
PHU Studniewski - 2016-10-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE KRAJOWYM - od 3 500 PLN

przewóz produktów wg zleceń przewozowych
SKŁODOWSKI spółka jawna - 2016-07-14 - Zaręby Kościelne (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, mile widziane doświadczenie na ww stanowisku, znajomość kasy fiskalnej, umowa-zlecenie, 2 zmiany
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Odolanów - 2016-01-15 - Odolanów (wielkopolskie)

KIEROWNIK ZAOPATRZENIA - od 2 200 PLN

doświadczenie w branży meblowej
P.P.H.U. MEBLE Woźniak Plus - 2016-04-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, granitowej i inne roboty drogowe, wykształcenie bez znaczenia, możliwość przyuczenia, mile widziane doświadczenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp. - Delegacje
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i ogólnego" KANBRUK" Sp. zo.o. - 2016-06-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-03-16 - Oława (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-27 - Leżajsk (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 2 490 - 3 490 PLN

chęci do pracy,mycie i przygotowywanie samochodów do odbioru
PHU Sztukowski Spółka z o.o - Salon PEUGEOT - 2017-03-28 - Topola Mała (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-10 - Żory (śląskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe,doświadczenie mile widziane,lakierowanie konstrukcji metalowych, lakierowanie proszkowe, praca stała lub sezonowa .
Elizab Stal Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH, CO I GAZ - od 2 000 PLN

Może być do przyuczenia, montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych, CO i gaz, praca na terenie Ostrowa Wlkp. i okolic
"AGIS" Jarosław Mazurkiewicz - 2016-09-06 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-06-10 - Zgierz (łódzkie)

minimum zawodowe, sprawność ruchowa, lekki lub umiarkowany stopien orzeczenia, zarejestrowana min. na dzien 25.05.2016
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

gospodarka magazynowa
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Media Expert - 2016-09-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 000 PLN

wykształcenie min. zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami pomiarowymi, doświadczenie w obsłudze maszyny CNC
CNC- ARTEGO Sp. z o.o. - 2016-04-20 - Czekanów (wielkopolskie)

OPERATOR CNC - od 2 300 PLN

-obsługa maszyn i urządzeń-przygotowywanie maszyn do produkcji- kontrola przebiegu obróbki
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Odolanów (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

wykształcenie zawodoweuprawnienia do 1kV
EL-BUD s.c. - 2017-01-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

koszenie, wycinanie drzew, układanie kostki, kopaniegrobów, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Media Expert - 2016-05-09 - Strzelce Opolskie (opolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 715 PLN

nauczanie języka angielskiego
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dybkach - 2016-11-23 - Dybki (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe,umiejętność szycia odzieży męskiej
KT-INVEST Sp.zo.o. - 2016-10-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)