Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Ostrów Wielkopolski Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Województwo: wielkopolskie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Głogowska 9

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-19

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DS PORZĄDKOWO-GOSPODARCZYCH - od 11,56 PLN

prawo jazdy kat. B, może być emeryt lub rencista , osoba zamieszkała w Ostrowie Wielkopolskim, umowa-zlecenie;wynagrodzenie: 11,56/h- 8 zł netto/hprace porządkowe, gospodarcze tzw. złota rączka:
Standard Collection Bogdan Niewiński - 2016-10-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

prawo jazdy kat. C + Eświadectwo kwalifikacjidoświadczenie mile widzianewynagrodzenie 1850 + reszta składowych do uzgodnieniatrasy krajowe i międzynarodowe
Marek Michalczak FHU " 4xM " - 2016-08-08 - Masanów (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 750 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
COM.40 Limited Sp. z o. o. - 2015-12-02 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 925 PLN

Naprawa , obsługa oraz konserwacja maszyn i urz. rolniczych oraz maszyn i urz. do produkcji bydła mlecznego, wyk. zawodowe -mechanik maszyn rolniczych, min. 6 m-cy doświadczenia na wskazanym stanowisku, upr. na ciągnik kat.T, prawo jazdy kat. C, upr. do obsługi kombajnu i sieczkarni samojezdnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Masanów (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2015-12-11 - Ruda Śląska (śląskie)

RECEPCJONISTA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - obsługa posprzedażowa klientów ORANGE, udzielanie informacji na temat konta klienta, przyjmowanie reklamacji, udzielanie informacji o statusie tych reklamacji, realizacja spraw obsługiwanych poprzez system ORANGE, Włączanie i wyłączanie usług dodatkowych na koncie klienta, organizacja i usprawnianie pracy na sali sprzedażowej w salonie ORANGE. Stanowisko decyzyjne. Praca przy komputerze - ok. 8h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

INSTALATOR WODNO KANALIZACYJNY I CO - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, mile widziana umiejętność spawania, doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji centralnego ogrzewania i wodno kanalizacyjny,
PHU HYDRO-GAZ Krystian Kryszczak - 2016-06-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

LOGISTYK- SPEDYTOR - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;wynagrodzenie do uzgodnienia
AGRITO Monika Świtała - 2016-08-11 - Topola Wielka (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2015-12-23 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK FERMY DROBIU - od 4 300 PLN

wykształcenie min. zawodowe (najlepiej rolnicze),staż pracy 3-5 lat,doświadczenie na fermie drobiu,dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość,praca w Biskupicach Ołobocznych
TASOMIX Ireneusz Sobczak - 2015-12-21 - Biskupice Ołoboczne (wielkopolskie)

BARISTA - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe najlepiej gastronomiczne, osoba zarejestrowana w PUP przed 26.10.2016, profil II
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA Z OBSŁUGĄ TRANSAKCYJNĄ - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie, gotowość do pracy w oparciu o cele sprzedażowe, umiejętność sprzedaży, budowanie trwałych relacji z klientami, komunikatywność, otwartość
OMEGA Wojciech Kościelniak - 2016-05-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-01-22 - Warka (mazowieckie)

Media Expert - 2016-05-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-05-16 - Płock (mazowieckie)

Media Expert - 2016-05-13 - Brzeg (opolskie)

Administrator działu HR - -

Media Expert zarządzanie wewnętrznym systemem rekrutacyjnym
emisja ogłoszeń, informacji dotyczących pracy w spółce
analiza rynku pod względem nośników ogłoszeniowych dot. pracy
ścisła współpraca z działem kadr (umowy z pracownikami, umowy z lekarzami medycyny pracy)
realizacja innych projektów i zadań z zakresu miękkiego HR
Media Expert - 2016-08-31 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 750 PLN

wyksz. min.średnie, osoba nie karana , osoba zarejestrowana w PUP, profil II
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ŚLUSARZ- SPAWACZ - od 2 000 PLN

praca na giętarkach mechanicznych, umiejętność spawania półautomatem, wykształcenie bez znaczenia,
Mikado - 2016-05-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, granitowej i inne roboty drogowe, wykształcenie bez znaczenia, możliwość przyuczenia, mile widziane doświadczenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp. - Delegacje
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i ogólnego" KANBRUK" Sp. zo.o. - 2016-06-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-01-07 - Kościerzyna (pomorskie)

KASJER / SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów zgodnie z zasadami firmy DINOwykształcenie min. podstawowemile widziane doświadczenie
Dino Polska S.A. - 2016-06-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-06-07 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-28 - Starachowice (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

dobre umiejętności w zawodzie,wynagrodzenie do uzgodnienia
KATARZYNA NIJAKOWSKA FRYZJERSTWO - 2016-10-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

praca w sklepie i wyjazdy na montaż mebli,doświadczenie w skręcaniu mebli,prawo jazdy kat. B
SALON MEBLOWY MEBLOLUX - 2016-01-04 - Zacharzew (wielkopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-08-24 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

doświadczenie w handlu,prawo jazdy kat. B,branża spożywczo-monopolowa
P.H. JULITA Jarosław Słomian - 2016-02-02 - Westrza (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed