Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Ostrów Wielkopolski Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Województwo: wielkopolskie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Głogowska 9

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-19

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-12 - Łuków (lubelskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, granitowej i inne roboty drogowe, wykształcenie bez znaczenia, możliwość przyuczenia, mile widziane doświadczenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp. - Delegacje
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i ogólnego" KANBRUK" Sp. zo.o. - 2016-06-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe,umiejętność szycia odzieży męskiej
KT-INVEST Sp.zo.o. - 2016-10-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - MONTER - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie lub zawodowe,prace ślusarskie,obsługa narzędzi: wiertarka, szlifierka, gilotyna,sumienność, dokładność
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 1 900 PLN

wykształcenie min. średnie, osoba do przyuczenia,
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Biskupice Ołoboczne (wielkopolskie)

ŚLUSARZ / SPAWACZ - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe, praktyka w zawodzie, chęć do pracy, dyspozycyjność,praca na terenie Ostrowa Wlkp. i okolic,mile widziane uprawnienia spawacza
Inst-Mar Mariusz Kryszczak - 2015-11-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

doświadczenie na ww stanowisku, miejsce pracy: Ostrów Wlkp.,
INWEST BUD Jarosław Grell - 2015-11-09 - Czekanów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-01-19 - Strzelce Opolskie (opolskie)

MŁODSZY PRACOWNIK DZIAŁU KAS - od 1 575 PLN

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, 3/4 etatu, wynagrodzenie: 1575 zł
Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. - 2016-06-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-03 - Hrubieszów (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, prawo jazdy kat. B i T, dodatkowym atutem będzie kurs operatora koparki gąsienicowej, dyspozycyjność;obsługa maszyn do czyszczenia drenów
P.H.U. AGRO-DOL Marcin Dolata - 2016-02-02 - Tarchały Wielkie (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-16 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż ubrań
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 100 - 2 600 PLN

wyksz. średnie lub zawodowe, chęci do pracy, znajomości pracy z dokumentami magazynowymi, szykowanie i kontrola jakości towarów z przeznaczeniem na produkcję;przyuczenie do obsługi wypału porcelany w piecu gazowym tunelowy ,pakowanie towarów w kartony,szykowanie palet z kartonami do wysyłki,przyuczenie do innych czynności związanych z produkcją,Umiejętność organizacji pracy, sumienność, dokładność .Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
PPH WAZA s.c. Ewa Kijowska, Zenon Kijowski - 2016-10-21 - Wysocko Małe (wielkopolskie)

Koordynator Magazynu - -

Media Expert Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów
Organizacja i kompletacja zgodnie z planem załadunków
Rozładunek i załadunek taboru pojazdów
Zarządzanie małym zespołem ludzi
Optymalizacja procesów na magazynie
Sporządzanie raportów i zestawień
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2016-01-18 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR MASZYN / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

wymagane doświadczenia na wózku widłowym,umiejętność obsługi komputera,znajomość zagadnień magazynowych,
TECHNOPOL Group Sp. z o. o. - 2017-01-27 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

branża budowlana, mile widziane doświadczenie w handlu, możliwość przyuczenia
PH "Jeta" Sp. z o.o. - 2016-05-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urzadzen techniki biurowej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - metkowanie towaru, układanie towaru w/g asortymentu, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, utrzymanie porządku, przygotowanie produktu do sprzedaży, pomoc nabywcy w wuyborze towaru, dbanie o estetykę miejsca sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

RECEPCJONISTA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - obsługa posprzedażowa klientów ORANGE, udzielanie informacji na temat konta klienta, przyjmowanie reklamacji, udzielanie informacji o statusie tych reklamacji, realizacja spraw obsługiwanych poprzez system ORANGE, Włączanie i wyłączanie usług dodatkowych na koncie klienta, organizacja i usprawnianie pracy na sali sprzedażowej w salonie ORANGE. Stanowisko decyzyjne. Praca przy komputerze - ok. 8h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-28 - Starachowice (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E- MECHANIK SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

min. zawodowe- mechanik samoch. ciężarowych, min.3 lata doświadczenia jako kierowca na trasach międzynarodowych, praca kierowcy - mechanika samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych, prawo jazdy C+E, wymagana karta kierowcy, upr. na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gałązki Wielkie (wielkopolskie)

Media Expert - 2017-01-12 - Radomsko (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 750 PLN

wyksz. min.średnie, osoba nie karana , osoba zarejestrowana w PUP, profil II

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE REFERENTA W REFERACIE OŚWIATY W WYDZIALE EDUKACJI I SPORTU W URZĘDZIE MIEJSKIM W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM - 1 850 - 2 950 PLN

szczegółowe wymagania znajdują się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej; www.bip-ostrow-wielkopolski.um.gov.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Miejskim na parterze budynku
Urząd Miejski Ostrów Wielkopolski - 2016-11-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp. + Okolice
Firma Budowlano-Remontowa STAG-BUD Hubert Stagraczyński - 2016-07-07 - Zacharzew (wielkopolskie)

KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCYJNEJ W PRZEMYŚLE - od 2 500 PLN

zarzadzanie działem produkcyjnym w firmie spożywczej zajmującej się przetwórstwem jajwykształcenie średnie technicznemile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym
Weko Polska Sp. z o.o. - 2016-12-05 - Raszków (wielkopolskie)