Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Lubin Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Lubin

Województwo: dolnośląskie

Powiat: lubiński

Adres miejsca pracy: Prof. Józefa Zwierzyckiego 3

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-05

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWA - ARCHIWISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

kompletowanie dokumentów księgowych, archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Księginice (dolnośląskie)

Kierowca kat. B - -

Media Expert Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2016-10-27 - Lublin (lubelskie)

Kierowca kat. B C - -

Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-11-21 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 3 500 PLN

nadzór nad parkiem maszynowym, bieżące naprawy maszyn produkcyjnych, przeglądy okresowe urządzeń produkcyjnych
EUCREA KONTAKTE sp. z o.o. - 2016-10-11 - Lubin (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-02-15 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-01-15 - Lubań (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

nawiązywanie kontaktów handlowych, budowanie stałych relacji z klientami, zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży, realizacja planów sprzedaży, kontakt z klientami, działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów, zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów,
J.CHODACKI, A.MISZTAL "MEDICA" SP JAWNA - 2016-10-14 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-01 - Lubliniec (śląskie)

Specjalista ds. planowania i transportu - -

Media Expert Planowanie oraz koordynowanie realizacji zamówień do sklepów
Współpraca z firmami transportowymi; sprzedaż ładunków poprzez giełdy transportowe
Rozliczanie czasu pracy kierowców; rozwiązywanie bieżących problemów transportowych
Tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w MS Excel
Media Expert - 2016-08-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 3 000 PLN

transport pieczywa
PIEKARNIA JACYSZYN MAŁGORZATA - 2016-04-15 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-13 - Starachowice (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - od 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej w markecie Tesco w Ścinawie
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2015-12-03 - Ścinawa (dolnośląskie)

MURARZ - od 17 PLN

prace budowlane
ZAKŁAD ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH OPANOWICZ - 2016-08-01 - Lubin (dolnośląskie)

ROBOTNIK TRANSPORTU - MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 14 PLN

przyjmowanie i transportowanie wyrobów z wydziału operacji końcowych i ekspedycji, sprawdzanie zgodności przyjętych wyrobów z dokumentacją przekazania, załadunek, przygotowywanie wysyłek wyrobów gotowych,wykazana stawka wynagrodzenia zawiera już premię
LUBINEX SP. Z O.O. - 2016-03-10 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Zielona Góra (lubuskie)

MALARZ - SZPACHLARZ - od 2 000 PLN

prace na budowie
FIRMA USŁUGOWA ACTIWA LECH-KOSIOR DAGMARA - 2016-02-24 - Lubin (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA- PIZZZER - od 1 850 PLN

przyrządzanie pizzy, prace pomocnicze w kuchni, obsługa klienta
ALARM STUDIO MARIUSZ PIECHOTA - 2016-06-29 - Rudna (dolnośląskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 500 PLN

pomoc przy pracach brukarskich
FIRMA BUDOWLANA "FOBIS" SP. Z O.O. - 2016-05-31 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH - od 1 850 PLN

sprzedaż telefonów komórkowych
KEVIN GSM - TOMASZ HAWROT - 2016-03-31 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-18 - Słupsk (pomorskie)

Media Expert - 2016-07-21 - Krotoszyn (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Słubice (lubuskie)

Media Expert - 2016-05-19 - Rzeszów (podkarpackie)

*SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH (REFUNDACJA WYNAGRODZENIA W TRYBIE ART. 150 F USTAWY) - od 1 900 PLN

obsługa sprzętu audiowizualnego, obróbka zdjęć, montaż materiałów audio- video, ich archiwizacja
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lubin (dolnośląskie)

MONTER OGRODZEŃ - POMOCNIK (PRACA INTERWENCYJNA) - od 1 850 PLN

montowanie, przebudowa i budowa ogrodzeń (praca wg zleceń)
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Niemstów (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 4 500 PLN

przeglądy, naprawy i konserwacja pojazdów samochodowych
RE-WO VOLUMIS MOTORS sp. z o.o. - 2015-11-30 - Lubin (dolnośląskie)

Praktykant - -

Media Expert Zadania:

Pomoc w miesięcznym rozliczeniu pracowników
Tworzenie/uzupełnianie raportów wspierających pracę działu Administracji
Selekcja aplikacji
Wsparcie w procesach rekrutacyjnych
Media Expert - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed