Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Lubin Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Lubin

Województwo: dolnośląskie

Powiat: lubiński

Adres miejsca pracy: Prof. Józefa Zwierzyckiego 3

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-05

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-09-28 - Turek (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 774,66 PLN

praca w przedszkolu
"ZIELONE PRZEDSZKOLE" PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE - 2016-11-03 - Lubin (dolnośląskie)

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-11 - Tczew (pomorskie)

MALARZ - od 2 000 PLN

Prace malarskie
FIRMA USŁUGOWA ACTIWA LECH-KOSIOR DAGMARA - 2016-07-19 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w salonie rowerowym
NOWOCZESNE SALONY ROWEROWE DANIEL SZCZEPANIAK - 2016-11-29 - Lubin (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-02-15 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-02-26 - Bochnia (małopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Bogatynia (dolnośląskie)

PROJEKTANT MEBLI - od 2 000 PLN

utrzymywanie porządku, projektowanie, przygotowywanie umów, realizacja umów, wyceny
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZETTA - 2017-05-09 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-06-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona obiektu na terenie Lubina
AGENCJA OCHRONNO-USŁUGOWA ,, DETEKTYW" - 2016-05-04 - Lubin (dolnośląskie)

*POMOC KUCHENNA (REFUNDACJA DO 30 ROKU ŻYCIA ART. 150F) - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubin (dolnośląskie)

PIASKARZ - MALARZ KONSTRUKCJI ANTYKOROZYJNYCH - od 2 400 PLN

czyszczenie strumieniowe konstrukcji stalowych (praca na terenie KHGM, praca na wysokości powyżej 3 m)
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWANIA HANDLU I USŁUG"KORMAL" sp. z o.o. - 2017-05-22 - Lubin (dolnośląskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-29 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

POMOC KUCHENNA- PIZZZER - od 1 850 PLN

przyrządzanie pizzy, prace pomocnicze w kuchni, obsługa klienta
ALARM STUDIO MARIUSZ PIECHOTA - 2016-06-29 - Rudna (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace budowlane przy budowie domków
USŁUGI REMONTO-BUDOWLANE ANDRZEJ GÓRKA - 2017-03-23 - Lubin (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-30 - Zgierz (łódzkie)

Kierowca kat. B - -

Media Expert Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2016-10-27 - Lublin (lubelskie)

Media Expert - 2016-05-30 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

pomoc Klientom w załadunku towar
Media Expert - 2016-11-09 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-05-17 - Legnica (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-08-25 - Złotów (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA (OFERTA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) - od 1 850 PLN

utrzymywanie czystości na obiekcie wielkopowierzchniowym
ASPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-10 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków w Restauracji KFC, prace porządkowe, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY (OFERTA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) - od 1 850 PLN

ochrona obiektów na terenie Lubina
PIAST GROUP - 2016-09-08 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 13 PLN

zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta poprzez miła i profesjonalną obsługę, dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFC, wykonywanie bieżących zadań w restauracji m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, współpraca w zespole i wsparcie dla realizacji celów restauracji
AMREST sp. z o.o. - 2017-02-07 - Lubin (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 250 PLN

prace ślusarskie
ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH Tadeusz Maciaszek - 2016-01-04 - Lubin (dolnośląskie)