Praca DORADCA FINANSOWY Zielona Góra PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY

Wynagrodzenie: 500 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie, obsługa systemu on-line

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Miejsce pracy:
65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie, obsługa systemu on-line

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 500 - 4 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 500 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. B, niekaralność, obsługa MS Office

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Browarna 3, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.05.2016

Podobne oferty pracy

SZWACZKA RĘCZNA - od 2 000 PLN

szycie odziezy medycznej
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK GRUPY DOCZYSZCZAJĄCEJ - od 2 000 PLN

Praca w grupie doczyszczającej polega na sprzątaniu za pomocą maszyn oraz myciu okien (sprzątanie zakładów pracy, hal produkcyjnych, warsztatów)
IPT AKROMAR Sp. z o.o, Spółka komandytowa - 2017-05-18 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Zielona Góra (lubuskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT INŻYNIERA KONTRAKTU - 997,4 PLN

asystent Inżyniera Kontraktu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Zielona Góra (lubuskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariów oraz wind
MULTISERVICES Sp. z o.o. - 2017-05-19 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

doradztwo w udzielaniu kredytów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Mława (mazowieckie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

montaż instalacji elektrycznych, montaż tras kablowych, podłączenie szaf sterowniczych i elektrycznych, ogólne prace związane z elektryką
Proton Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-08-25 - Zielona Góra (lubuskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

ukłądanie płytek przy użyciu zaprawy klejowej na ścianach , podłogach, oklejanie płytkami kolumn ściennych, wanien i wszelkiej zabudowy łazienkowej, wykonywanie renowacji w obiektach zabytkowych, przywóz materiałów z hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER - od 10,42 PLN

wg stanowiska
CARREFOUR Polska Sp. z o.o. - 2015-11-27 - Zielona Góra (lubuskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

Praca przy termomodernizacji budynków oraz prace ogólnobudowlane
Krzysztof Maj Zakład Remontowo Budowlany MAJ-BUD - 2017-03-17 - Zielona Góra (lubuskie)

GOSPODARZ DOMU/SPRZĄTACZ - od 2 000 PLN

wykonywanie czynności sprzątających w budynkach oraz na terenie wokół nich, grabienie liści, odchwaszczanie, usuwanie skutków zimy itp.)
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MORELOWA" - 2017-09-29 - Zielona Góra (lubuskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

produkcja dań kuchni polskiej mięsnej, mlecznej. Produkcja sałatek, surówek. Przygotowanie dań do wydania i wydawanie w czasie obsługi. Dbanie o stanowisku pracy i powierzony sprzęt
DOMINIKA GAŁEK FIRMA HANDLOWA PRESS - 2017-01-30 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 4 100 PLN

Konserwacja urządzeń techniki komputerowej w czasie okresu ich użytkowania, zabezpieczanie, rekonfigurowanie i utrzymywanie w optymalnej wydajności systemów operacyjnych, zadania serwisowe polegające na diagnozowaniu i usuwaniu usterek komputera osobistego, urządzeń peryferyjnych i systemu operacyjnego
ZAKŁAD USŁUGOWY "PAWLUK" KRZYSZTOF PAWLUK - 2017-08-17 - Zielona Góra (lubuskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY - do 2 300 PLN

kompletacja dostaw, poszukiwanie odbiorców, sporządzanie ofert
Klejewski Marek TECHMAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - 2015-11-10 - Zielona Góra (lubuskie)

Obsługa klientów instytucji finansowej, sprzedaż produktów bankowych, pozyskiwanie nowych klentów
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Łask (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

przygotowanie farszu do pierogów i innych dań garmażeryjnych, lepienie pierogów, przygotowanie garmażerki
EXPAND Sp.z o.o. - 2017-08-31 - Zielona Góra (lubuskie)

TŁOCZARZ W METALU - od 2 000 PLN

Obsługa pras i pił do tłoczenia i wykrajania odlewów aluminiowych
kontakt przez OHP - 2016-12-16 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWNIK REJONU - od 3 500 PLN

- Realizacja planów sprzedażowych i zarządzanie grupą podległych doradców finansowych
Profi Credit Polska S.A. - 2016-11-30 - Kościerzyna (pomorskie)

Doradca finansowy
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Węgrów (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 630 PLN

wykonywanie prac budowlanych murarskich i tynkarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Zielona Góra (lubuskie)

INKASENT - 2 500 - 3 500 PLN

odczyty liczników energii elektrycznej u indywidualnych odbiorców
ENEA POMIARY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-19 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

prowadzenie rejestrów zakupu oraz sprzedaży, sprawdzanie raportów kasowych, rejestr faktur, współpraca z działem sprzedaży w zakresie dokumentacji księgowej
BEST P.W. SP. J. CENTRUM BHP I P. POŻ. EUGENIUSZ GARBERA - 2017-10-09 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

Wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, obsługa klienta, zaświadczenie o niekaralności. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Charakterystyka pracy: sprzedaż produktów oferowanych przez firmę, planowanie własnych działań w oparciu o założone cele, realizacja zadań wyznaczonych przez Managera, inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych. Wynagrodzenie prowizyjne. Kontakt z pracodawcą na Giełdzie Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku dnia 17.05.2016 r. o godz. 12.00 w sali 207.
PROFI CREDIT S.A - 2016-05-02 - Rybnik (śląskie)

Obsługa klientóww zakresie swiadczonych usług gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów finansowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
STEFCZYK FINANSE - TOWARZYSTWO ZARZĄDZAJĄCE SKOK - 2016-05-11 - Rabka-Zdrój (małopolskie)