Praca DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA Leszno Mediaexpert Terg S.A.

Narutowicza 84, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy, realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, np. RTV, AGD, IT, rowery, skutery, quady

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850,21 - 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premiasystem równoważny

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850,21 - 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w pracy stanowiskach sprzedażowych, umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych

Nazwa pracodawcy: Mediaexpert Terg S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Adres pracodawcy:
64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
przesyłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego poprzez stronę www.mediaexpert.pl w zakładce informacje-praca (zamieszczona na dole strony internetowej) wybór interesującej oferty i zaaplikowanie na nia zapomocą "Aplikuj"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*