Praca FRYZJERKA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJERKA

Data zakończenia pracy: 08.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 000 PLN

nauczyciel wychowania przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wieliczka (małopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wydział komunikacji
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Suwałki (podlaskie)

STOLARZ - od 2 500 PLN

obsługa strugarek
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Istebna (śląskie)

SPECJALISTA DS. ANALIZ IT - od 5 000 PLN

Zapewnienie sprzętu / oprogramowania / diagnostyka problemów w sieci / rozwiązywanie problemów przez telefon dla klientów i użytkowników; Przekazywanie problemu do wewnętrznych grup wsparcia I.M; Koordynacja i zarządzanie relacjami z dostawcami i personelem pomocniczym, którzy dostarczają sprzęt / software / rozwiązywania problemów sieciowych; Administrowanie i zapewnienie użytkownikom dostępu i kontroli; Korzystanie z funkcji Tracking System dokumentowania i zarządzania problemami i wnioskami w pracy;
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabierzów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg.załącznika nr.1 programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Słomniki (małopolskie)

KUCHARKA, SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Gotowanie, pomoc w gotowaniu i sporządzaniu posiłków, sprzątanie pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zakroczym (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - od 1 000 PLN

- sprzedaż części samochodowych klientom z Ukrainy,znajomość języka ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Biała Górna (śląskie)

POMOC KUCHARZA- UMREFDO30/16/0016 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OGRODNIK - od 13 PLN

Sprzątanie, plewienie, przesadzanie, podlewanie, przycinanie
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kraków (małopolskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 1 750 PLN

- wydawanie posiłków ciepłych (obiadowych) klientom;- podawanie napojów;- informowanie klientów o składnikach potraw;- utrzymanie stanowiska w czystości
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

RZEŹNIK - od 1 850 PLN

Praca na linii ubojowej automatycznej, praca na stanowiskach bezpośredniej styczności z mięsem, obróbka, trybowanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Świdrów (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

pomoc boiurowa
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spozywczych Dwie zmiany 06-14 oraz 14-22
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lelice (mazowieckie)

WULKANIZATOR (PRACA DLA MŁODYCH-DOPEŁNIENIE) - od 2 100 PLN

-naprawa opon-montaż zmiana kół-przestrzeganie przepisów BHP i PP-utrzymywanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Reda (pomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Roboty budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Prace tynkarskie i pozostałe ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Pomysk Mały (pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 864 PLN

utrzymywanie czystości wskazanych pomieszczeń i terenu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Poznań (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Wypiek ciast, tortów, drożdżówek
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Bielany (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

Doradca finansowy
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

OGRODNIK 1/2 ETATU - od 925 PLN

Urządzanie i porządkowanie ogrodów
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Łojki (śląskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

MALOWANIE ŚCIAN,PRACE GOSPODARCZE, WYMAGANIA WYKSZYACŁENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

DEMONSTRATOR WYROBÓW - od 2 000 PLN

przygotowywanie informacji towarzyszących wyrobom sprowadzanym m.in. z Indii, Pakistanu (np. zastosowanie, działanie, budowa, naprawa, eksploatacja), zapoznawanie się z instrukcjami obsługi, promocją produktów m.in. z branży AGD, tekstylnej itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

1. Pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych.2. Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych.3. Obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna).4. Posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń.5. Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych.6. Sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet.7. Utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Babi Dół (pomorskie)

POMOC KUCHENNA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku zycia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Uniejowice (dolnośląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomoc przy pracach budowlanych, podawanie materiałów, czynności porządkowe, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych oraz ich transportowanie przy użyciu taczek, wykonywanie prostych prac rozbiórczych, sprzątanie miejsc pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Śmiłowo (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Syrynia (śląskie)

STAZ/SEKRETARKA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji - obsługa urządzeń biurowych - przygotowywanie korespondencji - prowadzenie wewnętrznego obiegu poczty - prowadzenie ewidencji wyjazdów służbowych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Nowa Sól (lubuskie)