Praca DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA Ełk TERG S.A.

A. Mickiewicza 19, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
-kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy,-realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie,- fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu,-dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu,-pomoc Klientom w załadunku towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 6 000 PLN

Data zakończenia pracy: 10.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej, umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejetność radzenia sobie ze stresem, niekaralność, zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM, doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta.

Nazwa pracodawcy: TERG S.A.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE - PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku Aplikujlub do Salonu Media Expert Ełk, ul. Mickiewicza 19

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Paulina Bednarek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*