Praca DORADCA KLIENTA Rawicz PK FINANCIAL SERVICES PIOTR KACZMAREK

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż produktów bankowych, obsługa klienta

Data publikacji: 2016-05-05

Lokalizacja: Rawicz (wielkopolskie)

Pracodawca: PK FINANCIAL SERVICES PIOTR KACZMAREK

3 MAJA 36a, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rawicz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: DOŚWIADCZENIE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA KOMPUTERA

Nazwa pracodawcy: PK FINANCIAL SERVICES PIOTR KACZMAREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

SZKOLNA 22/4, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty lub przesłać dokumenty aplikacyjne na email:leszno (at) operatorbankowy.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: SZKOLNA

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta