Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Dębica Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Dębica

Województwo: podkarpackie

Powiat: dębicki

Adres miejsca pracy: Rzeszowska 114 (Galeria Raj)

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-05

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dębica (podkarpackie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-03-11 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert prowadzenie magazynu (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów),
kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
rozładunek, załadunek, rozkład towarów.
Media Expert - 2016-05-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-03-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

TRANSPORT TOWARÓW NA TERENIE KRAJU I ZAGRANICY
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MONT-DACH" JÓZEF GIL - 2016-10-28 - Wola Żyrakowska (podkarpackie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-11-28 - Starachowice (świętokrzyskie)

LABORANT - od 2 000 PLN

Brak danych
Kronospan HPL Sp. z o.o. - 2016-07-18 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

Analityk Finansowy - -

Media Expert Udział w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów Firmy,
Analiza realizacji powyższych planów oraz analizy i raportowanie odchyleń,
Sporządzanie raportów zarządczych i analiz finansowych, interpretacja danych,
Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych i systemu raportowania, w tym QlikView,
Uczestniczenie w procesie bieżącego prognozowania,
Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów,
Analiza i raportowanie przychodów oraz kosztów dla poszczególnych kanałów sprzedaży,
Media Expert - 2015-11-16 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-10 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-10 - Zduńska Wola (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-08 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-05-09 - Myślenice (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

MAGAZYNIER-NADZÓR NAD STANEM MAGAZYNOWYM-NADZÓR NAD FLOTĄ SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH-PRZYGOTOWYWANIE WYSYŁEK-PRZYJMOWANIE TOWARÓW-ZAMAWIANIE TOWARÓW I DROBNYCH NARZĘDZI
UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka Jawna - 2017-01-27 - Straszęcin (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 3 500 - 6 000 PLN

TRASY MIĘDZYNARODOWE 3 TYGODNIE W TRASIE 1 TYDZIEŃ W DOMU.
RAFAŁ LIS PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-TRANSPORTOWO-USŁUGOW0-HANDLOWE"HYDROSTARS" - 2016-07-15 - Dębica (podkarpackie)

POMOCNIK KONSTRUKTOR MASZYN BUDOWLANYCH - od 3 500 PLN

POMOCNIK KONSTRUKTOR MASZYN BUDOWLANYCHPROJEKTOWANIE PODZESPOŁÓW MASZYN BUDOWLANYCH
Firma APROFI Aleksander Siry - 2016-03-22 - Dębica (podkarpackie)

Media Expert - 2016-03-31 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR ZGRZEWARKI - 997,4 PLN

PROGRAM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Dębica (podkarpackie)

KONSTRUKTOR MASZYN BUDOWLANYCH - od 3 500 PLN

ZARZĄDZANIE GRUPĄ LUDZIPRACA W ŚRODOWISKU INVENTORANADZÓR NAD WARSZTATEMPROJEKTOWANIE PODZESPOŁÓW MASZYN BUDOWLANYCH
Firma APROFI Aleksander Siry - 2016-04-27 - Dębica (podkarpackie)

Specjalista ds. e-learningu / Administrator Biznesowy Platformy e-Learning - -

Media Expert Opracowywanie, przygotowywanie oraz aktualizacja szkoleń e-learning (szkolenia produktowe, treningi systemowe, proceduralne) i testów wiedzy
Konwertowanie oraz dostosowywanie szkoleń e-learning dostarczanych przez dostawców zewnętrznych do wymagań platformy e-learning w Media Expert
Administrowanie i dystrybuowanie szkoleń e-learning dla docelowych grup użytkowników
Monitorowanie poprawności działania platformy e-learning
Wsparcie i pomoc dla użytkowników platformy e-learning
Sporządzanie raportów z aktywności pracowników na platformie e-learningowej oraz testów wiedzy
Udział w projektach szkoleniowych realizowanych przez Dział Szkoleń Media Expert
Media Expert - 2016-06-24 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Project Manager - -

Media Expert Zadania:

Nadzór nad cyklem realizacji projektu oraz raportowanie postępów prac.
Zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych.
Efektywna współpraca z kierownikami innych projektów i właścicielami biznesowymi.
Zarządzanie zespołem projektowym i nadzór nad terminową realizacją zadań, ryzykiem i budżetem.
Tworzenie dokumentacji projektowej.
Zarządzanie zmianą (cały cykl) zakończone wdrożeniem.
Przekazywanie osiągniętych funkcjonalności do Helpdesk i Admin.

Kluczowe rezultaty

Realizacja projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem przy założonym ryzyku i budżecie.
Osiąganie celów dla realizowanych projektów.
Skuteczne wdrożenie prowadzonego projektu.
Media Expert - 2015-12-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-16 - Brzeg (opolskie)

SPEDYTOR KRAJOWY - od 1 850 PLN

PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY KIEROWCÓW, POZYSKIWANIE I REALIZACJA ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH , SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW
PODKARPACKI PARK LOGISTYCZNY OMEGA PILZNO SP. Z O.O. - 2016-02-12 - Mokrzec (podkarpackie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 925 PLN

Fryzjer damsko-męski-KOLORYZACJA-STRZYŻENIE-ZABIEGI REGENERACYJNA-UPIĘCIA
Salon Fryzjerski JOANNA Joanna Ryczek - 2016-05-06 - Róża (podkarpackie)

Media Expert - 2016-11-16 - Opole (opolskie)

DYSPOZYTOR - od 2 000 PLN

Organizacja przewozów kolejowychMonitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
ZPNTMiU"Tabor" M. Dybowski Sp.J. - 2016-04-12 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

PRACE ELEKTRYCZNE
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "ZACZYK" ZACZYK JACEK - 2015-12-08 - Dębica (podkarpackie)

POMOC PRZY OBSŁUDZE IMPREZ PLENEROWYCH/DĘBICA - od 12 PLN

pomoc przy obsłudze imprez plenerowych, prowadzenie samochodu do 3,5t
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Dębica (podkarpackie)