Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Głogów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Głogów

Województwo: dolnośląskie

Powiat: głogowski

Adres miejsca pracy: ul. Piłsudskiego 19

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-30

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Głogów (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-07-21 - Krotoszyn (wielkopolskie)

TECHNIK FIZJOTERAPIII - od 1 850 PLN

prowadzenie zabiegów fizjoterapeutycznych dla mieszkańców zgodnie z zaleceniami lekarza, prowadzenie dokumentacji.
Dom Pomocy Społecznej "MAGNOLIA" w Głogowie - 2016-04-07 - Głogów (dolnośląskie)

STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY - do 2 585 PLN

praca w bezpośrednim kontakcie ze skazanym
Zakład Karny w Głogowie - 2016-10-28 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 100 - 3 500 PLN

prace ogólnobudowlane o profilu kamieniarstwo, montaż kamienia, marmuru
Centrum Usług Kamieniarskich - H.Ciemny - 2016-07-07 - Głogów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-22 - Bytów (pomorskie)

MECHANIK - DIAGNOSTA - OFERTA PRACY WYŁACZNIE DLA OSOBY PO ODBYTYM STAŻU U PRACODAWCY - od 925 PLN

diagnostyka komputerowa,naprawy bieżące,wymiana płynów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE LOKALNYM - od 3 500 PLN

Załadunki, rozładunki. Codziennie powrót do domu
"FIRMA-USŁUGOWO-HANDLOWA" ROBERT KMIECIK - 2016-02-19 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

obsługa komputera, ksera, plotera, wystawianie faktur, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Głogów (dolnośląskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-01 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

Media Expert - 2016-06-13 - Kwidzyn (pomorskie)

WARTOWNIK-KONWOJENT - 2 700 - 2 900 PLN

Patrolowanie obiektu, praca z bronią.System II zmianowy: 7-19; 19-7:00.Praca na Hucie Miedzi w Głogowie.
IMPEL SECURITY PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-03-11 - Głogów (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów handlowych, obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o czystość
ARSCO TRADING Sp. z o.o - 2016-06-30 - Głogów (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-05-24 - Stargard (zachodniopomorskie)

RAFINIARZ METALI NIEŻELAZNYCH - OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY PO STAŻU - od 1 850 PLN

prace przy obsłudze maszyn rozlewniczych, odpylni pieców anodowych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Głogów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-02-11 - Opole Lubelskie (lubelskie)

MURARZ - 1 850 - 5 000 PLN

murowanie - CEGŁA KLINKIEROWA
BETRON Sp.z o.o. - 2016-06-07 - Głogów (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

fakturowanie- koordynacja obiegu dokumentów oraz ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej; kompletowanie i nadzór dokumentacji transportowej; wsparcie bieżących działań działu administracji.
ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. komandytowa - 2016-04-06 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC INTENDENTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Głogów (dolnośląskie)

Praktykant - -

Media Expert Zadania:

Pomoc w miesięcznym rozliczeniu pracowników
Tworzenie/uzupełnianie raportów wspierających pracę działu Administracji
Selekcja aplikacji
Wsparcie w procesach rekrutacyjnych
Media Expert - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 300 PLN

-prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Głogów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-04 - Radomsko (łódzkie)

Media Expert - 2016-02-03 - Świdwin (zachodniopomorskie)

UKŁADACZ PIZZY - od 2 700 PLN

układanie pizzy
P.P.H.U. ELMIR Elżbieta Osuch - 2016-08-17 - Głogów (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-27 - Turek (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA GASTRONOM - do 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków z mięsa kebab, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Głogów (dolnośląskie)