Praca DORADCA KLIENTA Puławy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 22.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - UMPI/16/0087/W104 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWNIK SKLEPÓW - 997,4 PLN

nadzorowanie pracowników, obsługa programu magazynowego, sprawy kadrowe
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻYSTA DS. ORGANIZACJI I ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Głogów (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Koło (wielkopolskie)

Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ, zapoznanie z obowiązkami kelnera, przeszkolenie z zakresu obsługi gości kawiarni, nauka przyrządzanie różnego rodzaju kaw, deserów, obsługa gości, obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej, wystawianie faktur za konsumpcję, przygotowanie sali do przyjęć okolicznościowych, przygotowanie zamówień i zapotrzebowania na towar, przygotowanie zestawień sprzedaży, rozliczanie zmiany, zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczych w sklepie firmowym "Jędryka", obsługa klienta, obsługa komputera, wykładanie i przyjmowanie towaru, dbanie o wizerunek firmy, dbanie o swoje stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie,układnie menu,zamawianie towaru,remamenty
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Środa Śląska (dolnośląskie)

POMOC W KUCHNI - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu i obróbka mięsa, drobiu. Przygotowywanie warzyw do obróbki termicznej. Podstawowe czynności podczas przygotowywania potraw mącznych. Dbałość o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KIEROWCA DO 3,5 TONY KAT B DOSTAWA TOWARÓW - do 2 000 PLN

Dostawa towarów na terenie Unii Europejskiej pod wskazany adres. Miejsce pracy: Unia Eurpejska, około168 godzin miesięcznie, praca wyłącznie na umowę zlecenie.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - 1 900 - 2 000 PLN

sporządzanie rejestrów VAT, księgowanie, prowadzenie książki przychodów i rozchodów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 800 PLN

montaż instalacji elektrycznych niskoprądowych w halach przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

pomoc w opracowywaniu świadectw o ilości wartości robót, pomoc w opracowywaniu raportów pomoc przy rozliczeniach finansowych, udział w radach budowy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Garbów (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5T - do 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu, organizacja trasy, przyjmowanie gotówki, doręczanie paczek, odbieranie paczek, sortowanie paczek
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

odpowiedzialność za sprzedaż produktów firmy, reprezentowanie firmy na rynku i w kontaktach z klientami
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Jarosław (podkarpackie)

POMOC WYCHOWAWCY ŚWIETLICY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Gdańsk (pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

Udział w przeprowadzaniu badań nieniszczączych metoda penetracyjna (FPI)Udział w przeprowadzaniu badań nieniszczących metoda magnetyczno proszkowa (MPI)Weryfikacja dokumentacji instrukcji jakościowych na zgodność z wymaganiami klienta (norm)Udział w okresowych badaniach do sterowania procesem
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Mielec (podkarpackie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

animator kultury
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad dzieckiem do lat 3 realizując funkcję opiekuńczą oraz edukacyjną
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

544S NAUCZYCIEL INSTRUKTOR - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 1 850 PLN

planowanie i obsługiwanie zaopatrzenia, gospodarka magazynowa, obsługiwanie procesu sprzedaży, sporządzanie dokumentacji, obsługiwanie klientów i dostawców
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 200 - 4 000 PLN

proste prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY W ARCHIWUM - 997,4 PLN

praca w archiwum
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - do 1 100 PLN

Osoba odpowiedzalna za wykonywanie instalacji C.O. systemem KAN-THERM w brygadach 3-5 osobowych ukrińskojęzycznych. Wykształcenie zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata na stanowisku hydraulika. Kompletny kurs systemów KAN-THERM.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ząbki (mazowieckie)

KUCHARZ/BARMAN - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obsługa klienta, dostaraczanie posiłków do klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Oborniki (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SZKOLEŃ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)