Praca DORADCA KLIENTA Złotów OLEA Magdalena Różycka

C. K. Norwida 6, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złotów

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KURS PRAWA JAZDY B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera MS OFFICE

Nazwa pracodawcy: OLEA Magdalena Różycka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: C. K. Norwida

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.12.2015

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
LIBART Lidia Andrzejczak-Kościanowska Ilno - 2016-10-03 - Żelazków (wielkopolskie)

przygotowywanie ofert reklamowych, sprzedaż reklam
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Leszno (wielkopolskie)

Sprzedaż telefonów komórkowych , obsługa sieci playPrace Interwencyjne
Telpol - play Grzegorz Purzyński - 2016-02-08 - Myślenice (małopolskie)

Sprzedaż odzieży męskiej oraz dbałość o porządek w sklepie
BYTOM S.A - 2016-07-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klientóów, przygotowanie towarów do sprzedaży, organizowanie zaopatrzenia, przygotowanie dostaw towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Zakrzewo (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

praca w sklepie ze sprzętem elektronicznym oraz serwis sprzętu elektronicznegoSalon "Komputronik"
Monika Wysocka - Mikołajek - 2017-01-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy do uzgodnienia; wynagrodzenie 1850 zł brutto do uzgodnienia
KUBENZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-29 - Słupsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 200 - 2 000 PLN

DORADCA KLIENTAMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: BRZOSTEK I OKOLICEPOZYSKIWANIE I OBSŁUGA KLIENTA,SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH
PROVIDENT POLSKA SA - 2015-12-18 - Brzostek (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

doradca klienta w placówce klienta
CMTH Finanse Mgłowski Cezary - 2016-01-28 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

Obsługa Klienta, układanie towaru,drobne prace magazynowe,metkowanie cen , dwie zmiany 7-14/12-19
Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON - 2016-05-17 - Opole (opolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 628 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY, TOWAROWANIE SKLEPU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W HANDLU;GIEŁDA PRACY: 26.08.16, UL. MICKIEWICZA 39, GODZ.09.00, SALA 278
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

ogólne prace porządkowe (budowlane)
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Okonek (wielkopolskie)

prca w terenie u klienta indywidualnego-odszkodowania, usługi finansowepozyskiwanie i obsługa klieta w zakresie odszkodowań
Arbiter SA - 2016-01-14 - Cieszyn (śląskie)

Obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych, obsługa kasowa, telemarketing
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Leżajsk (podkarpackie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
CENTRUM WĘDZARNICZE KALMAR Urszula Kozicka - 2016-10-05 - Lotyń (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 2 300 - 2 500 PLN

profesjonalan obsługa klienta, fachowe doradztow handlowe, miejsce pracy Poznań-Swadzim
EURO-NET Sp.z o.o. - 2016-07-21 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Sprzedaż produktów finansowych, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych.
NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM9 - 2016-11-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 12,7 - 13,6 PLN

Odbieranie połączeń przychodzących od stałych klientów, rozwiązywanie problemów technicznych, informowanie stałych Klientów o obowiązujących promocjach.
Umbrella HR Sp. z o.o. - 2016-07-11 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 1 850 - 4 210 PLN

Badanie potrzeb klientów indywidualnych iproponowanie im dopasowanych produktów oraz usług bankowych.Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych i satysfakcjonujących relacji. Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych Obsługa gotówkowa oraz bezgotówkowa
TWÓJ SPOKÓJ ARKADIUSZ KUBOŃ - 2016-06-23 - Myszków (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

sprzedaż oferowanych produktów
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

-naprawa i pokrywanie dachów różnymi metodami i materiałami dekarskimi-montaż akcesorii i orynnowania -stosowanie narzędzi i maszyn dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lipka (wielkopolskie)

aktywna sprzedaż na terenie salonu - asortyment RTV, AGD, IT; doradztwo produktowe;
NEONET S.A - 2016-04-13 - Łagów (dolnośląskie)

Sprzedaż produktów firmowych, udzielanie pożyczek i odbiór rat w gospodarstwie domowym klienta, nawiązywanie relacji z klientem indywidualnym
PROVIDENT POLSKA S.A. - 2016-02-25 - Żary (lubuskie)

kontakt z klientem
kontakt przez OHP - 2016-12-22 - Wilkasy (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

telefoniczna obsługa klienta, podtrzymywanie kontaktu z klientami, wprowadzanie zmian na kontach klientówpraca - 2 zmiany, stawka godzinowa + premie sprzedażowe
PROGRES Sp.z o.o. Sp.Komandytowa - 2015-12-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Świdnica (dolnośląskie)

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Gwoźnica Dolna (podkarpackie)

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)