Praca DORADCA KLIENTA - BRAFITERKA Suwałki kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA - BRAFITERKA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dbanie o porządek na salonie i witrynie, obsługa klienta, nauka o brafitingu

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Suwałki (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
dbanie o porządek na salonie i witrynie, obsługa klienta, nauka o brafitingu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - BRAFITERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.07.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Kościuszki 71a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 71a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.06.2016