Praca DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA Katowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa komputera, obsługa programów Autoteam, Autostacja, wprowadzanie danych do programów, obsługa dotycząca ubezpieczeń, porządkowanie baz danych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientem, odbieranie telefonów, rozmowa z klientem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Mysłowice

Gmina pracodawcy: Mysłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mysłowice

Ulica pracodawcy: Mikołowska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

podawanie towaru, układanie, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Skrzatusz (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA - od 1 900 PLN

Praca w recepcji, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa urządzeń biurowych,- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na usługi naprawcze,- obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SAMODZIALNY/A KSIĘGOWY/A - 2 500 - 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Grabowiec (łódzkie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - od 1 850 PLN

Zajęcia w klasach 1 - 3
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

ORGANIZATOR IMPREZ SPORTOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Sierpc (mazowieckie)

KELNERKA - od 13 PLN

Wydawanie posiłków, sprzątanie sali, przygotowanie sali na posiłki.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Sopot (pomorskie)

TYNKARZ - PRUSZKÓW - od 1 000 PLN

przygotowanie podłoża, likwidowanie ubytków, przygotowanie zaprawy ręcznie i maszynowo, nakładanie wartsw tynkarskich, prace wykończeniowe i towarzyszące, praca dwuzmianowa w godz. 8-20 od pon do pt
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Pruszków (mazowieckie)

TYNKARZ/ POMOCNIK TYNKARZA - od 2 000 PLN

Wykonywanie tynków maszynowych (gipsowe, cementowowapienne)
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

odśnieżanie, oczyszczanie dróg , odkrzaczanie poboczy
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Stare Juchy (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Bełchatów (łódzkie)

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

Tynkowanie budynków mieszkalnych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Przemyśl (podkarpackie)

KIEROWCA-POMOCNIK/DOPOSAŻENIE/16/4541 - od 1 850 PLN

rozwożenie pracowników, zaop[atrzenie w materiał, prace porządkowe, pomocnik na budowie
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 210 PLN

Prace porzadkowe w Urzędzie Miejskim w Nasielsku oraz w Zarządzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Nasielsk (mazowieckie)

KIEROWNIK STANOWISKA HANDLOWEGO - od 2 300 PLN

koordynacja pracowników, kontakt z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Sporządzanie potraw i napojów, produkcja wyrobów garmażeryjnych, obsługa sprzętu do obróbki termicznej, porcjowanie i dekoracja wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU I MARKETINGU - od 1 850 PLN

Handel art. spożywczymi, pozyskiwanie nowych odbiorców i dostawców, negocjacje handlowe z kontrahentami.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

diagnostyka i mechanika pojazdów samochodowych; wykonywanie samodzielne napraw pojazdów samochodowych w zakresie mechanicznym i blacharskim;
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - do 1 850 PLN

obsługa maszyny do ciecia odpadów tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Rączyna (podkarpackie)

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Lubaczów (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

Projektowanie materiałów reklamowych i elementów graficznych na potrzeby stron internetowych, opracowywanie koncepcji marketingowej dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Siedlce (mazowieckie)

POWER:SPECJALISTA DS. USŁUG+ - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:Dąbrowskiego 38/40GODZ.PR.: 8-16WYMAGANIA ORGANIZATORA: dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie programów Excel i Word, samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

sprzedaż na stacji paliw, obsługa klienta, programu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Chrzanów (małopolskie)