Praca DORADCA KLIENTA Ostrzeszów kontakt przez OHP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 7 PLN

Zakres obowiązków: obsługa kloentów

Data publikacji: 2016-09-23

Lokalizacja: Ostrzeszów (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7 zł netto + premia

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Wrzosowa 44, 25-211 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Adres strony pracodawcy: www.eskokingworld.com

Ulica pracodawcy: Wrzosowa

Numer budynku pracodawcy: 44

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż e-papierosów

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 17 PLN

montaż instalacji elektrycznejtrasy kablowemodernizacja i remonty instalacji elektrycznej
kontakt przez OHP - 2017-08-01 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 850 PLN

• Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji i standardów BHP,•Przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego,•Prowadzenie szkoleń podnoszących świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska,•Przygotowywanie raportów, statystyk zestawień z zakresu BHP, bezpieczeństwa transportu
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

wsparcie klienta w wyborze produktówl ub usługi, prezentacja produktów u klienta, nabywanie i utrzymanie relacji z klientemi, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Zielona Góra (lubuskie)

POKOJÓWKA W MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIEJ - od 2 000 PLN

sprzątanie pokoi z łazienkami, sprzątanie korytarzy, kuchni, jadalni, świetlicy, dbanie o czystość obiektu
kontakt przez OHP - 2017-05-31 - Rzeszów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 1 085 PLN

towarowanie hali sprzedaży; obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej
TESCO POLSKA Sp. z o.o. - 2017-04-21 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa ogródka piwnego
kontakt przez OHP - 2016-04-08 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

profesjonalne doradztwo i sprzedaż w placówce bankowej, inicjowanie i aktyne kształtowanie długotrwałych relacji z Klientem, sprawna i rzetelna obsługa transakcji i operacji gotówkowych
CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA SA WROCŁAW - 2017-01-11 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACA NA WAKACJE. ZAKWATEROWANIE PIZZERMAN - do 3 000 PLN

kręcenie placków, układanie produktów w/g zamówienia
kontakt przez OHP - 2017-06-07 - Pogorzelica (zachodniopomorskie)

-oferowanie produktów banku,-identyfikowanie potrzeb klienta oraz budowanie i utrzymanie relacji, -osiąganie wyznaczonych celów,-telemarketing
Agencja Usługowa FORTUNA Lemanczyk Tomasz - 2016-03-30 - Człuchów (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 627 PLN

Obsługa klienta na ladach tradycyjnych, towarowanie, obsługa krajalnic
Tesco Polska Sp. z o.o. - 2016-07-15 - Wyszków (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

wg zakresu obowiązków na w/w stanowisku
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Komorów (podkarpackie)

Towarowanie stoiska, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
Tesco Polska Sp. z o. o. - 2016-04-14 - Łomża (podlaskie)

STATYSTA - od 8,5 PLN

statysta
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Rzeszów (podkarpackie)

KELNER - 7 - 8 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku w lokalu, obsługa Gosci pizzerii
kontakt przez OHP - 2016-01-26 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMI - od 2 000 PLN

Obsługa baru gastronomicznego
kontakt przez OHP - 2017-06-22 - Tarnowskie Góry (śląskie)

MONTER LAMP - od 2 150 PLN

MONTOWANIE LAMP
kontakt przez OHP - 2017-06-26 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

KASJER/PPP ŁAŃCUT - od 13 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2017-01-26 - Krasne (podkarpackie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - 13 - 14 PLN

Liczenie towaru/ asortymentu sklepowego za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-07-06 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Kietrz (opolskie)

OSOBA DO ROZNOSZENIA ULOTEK. - od 6 PLN

Roznoszenie ulotek na terenie Nakła.
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA - do 13 PLN

Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2017-02-07 - Niepołomice (małopolskie)

ADMINISTRATOR DS. EKSPORTU I IMPORTU - od 13 PLN

przeliczanie towarów
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Rydułtowy (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11 PLN

Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera (nie wymagane jest doświadczenie, pracownicy są szkoleni).Osoby chętne powinny zarejestrować się na strefajob.pl i uzupełnić szkolenia i testy przygotowujące do pracy, po ich wykonaniu można samodzielnie wpisać się na listę pracowników. Do rejestracji niezbędny jest adres e-mail
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Kościerzyna (pomorskie)

SPECJALISTA DS.SYSTEMÓW CAD/CAM - 3 000 - 4 500 PLN

Wdrażanie oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad),Szkolenie z obsługi oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad),Tworzenie raportów,Tworzenie postprocesora do obsługi wycinarki laserowej,Integracja oprogramowania z systemami ERP, Integracja oprogramowania z systemami 3D (SolidWorks, Inventor, itp.),Integracja oprogramowania z wycinarką laserową,Obsługa powdrożeniowa;
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KELNER/KA - 11 - 13 PLN

obsługa imprez okolicznościowych
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SEZONOWEJ - od 1 850 PLN

przebieranie owoców
kontakt przez OHP - 2016-06-30 - Pińczów (świętokrzyskie)

KELNERKA - do 1 800 PLN

obsługa gości, rozdawanie posiłków, sprzątanie, kelnerka, barmanka, pomoc kuchenna
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Wola (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów spożywczych, praca przy kasie fiskalnej
kontakt przez OHP - 2017-07-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)