Praca DORADCA KLIENTA Olkusz SKOK "Centrum"

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: realizacja planów sprzedażowych(kredyty, chwilówki, ubezpieczenia...), aktywne pozyskiwanie klientów, obsluga klientów w zakresie depozytowym, kredytowym i ubezpieczeniowym, obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych, dbałość o najwyższe standardy obsługi

Data publikacji: 2016-06-27

Lokalizacja: Olkusz (małopolskie)

Pracodawca: SKOK "Centrum"

K.K. Wielkiego 7, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
realizacja planów sprzedażowych(kredyty, chwilówki, ubezpieczenia...), aktywne pozyskiwanie klientów, obsluga klientów w zakresie depozytowym, kredytowym i ubezpieczeniowym, obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych, dbałość o najwyższe standardy obsługi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olkusz

Zawód:
pozostali pracownicy do spraw kredytów, pożyczek i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane osoby z doświadczeniem w instytucjach finansowych, zaangażowanie w realizowane cele, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność oraz dokładność i systematyczność, umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, wysoka kultura osobista, mile widziany kurs kasjera złotówkowego

Nazwa pracodawcy: SKOK "Centrum"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

St. Moniuszki 16a, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV oraz list motywacyjny wysyłać na adres sprzedaz (at) kasacentrum.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: St. Moniuszki

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu