Praca DORADCA KLIENTA Modlnica KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Miejsce pracy:
32-085 Modlnica, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy, zakładanie rachunków, pozyskiwanie klientów. Praca w Modlnicy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 04.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy związanej z obsługą pieniężną

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.08.2016