Praca DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA Grajewo "MEDIAEXPERT" TERG SA

DWORNA 50, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grajewo

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "MEDIAEXPERT" TERG SA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

ZA DWORCEM 1 D, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Adres strony pracodawcy: www.mediaexpert.pl

Ulica pracodawcy: ZA DWORCEM

Numer budynku pracodawcy: 1 D

Profil działalności pracodawcy: HANDEL

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*