Praca DORADCA KLIENTA Krosno kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
obsługa Klientów poprzez różne kanały komunikacji (telefon oraz poczta elektroniczna), świadczenie profesjonalnej pomocy w zakresie oferowanych usług

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania godzinowy + prowizja

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Zawód:
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
podstawowa znajomość obsługi komputera (wymagany staż - lata: 1)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dyspozycyjność, komunikatywność, dobra dykcja

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Lewakowskiego 7, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Lewakowskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY, SPRZĄTANIE - od 1 750 PLN

ochrona obiektów lub sprzątanie
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Kielce (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA (NA STAŁE LUB NA SEZON) - od 1 850 PLN

MELDOWANIE GOŚCI, ROZLICZANIE MELDUNKÓW, DOKONYWANIE REKLAMACJI
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Gdynia (pomorskie)

SORTOWANIE WARZYW - do 10 PLN

sortowanie i pakowanie warzyw
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Kietrz (opolskie)

- DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

- min. rok doświadczenia w sprzedaży w placówce bankowej- skuteczność w działaniu poparta sukcesami sprzedażowymi- nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientami- orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych- rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów- znajomość produktów bankowości detalicznej - doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów- umiejętność efektywnej pracy w zespole- wykształcenie min. średnie
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 12 PLN

Prace porządkowe ,czyszczenie techniczne maszyn,mycie posadzek,sprzątanie
kontakt przez OHP - 2016-02-22 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

Wykonywanie drobnych napraw, prace porządkowe i prace remontowo-budowlane
kontakt przez OHP - 2017-03-22 - Łosie-Dołęgi (podlaskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 2 000 - 2 500 PLN

ręczna komplementacja części samochodowych, praca ze skanerem
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Chorzów (śląskie)

KOLPOLTER - 200 - 300 PLN

odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie.
kontakt przez OHP - 2016-10-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNOWY - od 2 350 PLN

OBSŁUGA SKANERA, KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ, WYŁADUNKI ORAZ ZAŁADUNKI SAMOCHODÓW, PRACE OKOŁO MAGAZYNOWE, WYDANIA/PRZYJĘCIA TOWARU, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI/ZWROTÓW, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

sprzedaż odzieży, praca z komputerem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 2 200 PLN

Sprzątanie pokoi, odkurzanie, zmiana pościeli, mycie łazienek
kontakt przez OHP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

SPEC. DS. KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Zakres czynności obejmujący pełną księgowość - obsługa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowej.
MERKURY MARKET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2016-01-29 - Krosno (podkarpackie)

HOSTESSA - od 10 PLN

SOLIDNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, POZYTYWNE NASTAWIENIE
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MALARZ - od 10,52 EUR

Malowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne przy użyciu typowych materiałów. Tapetowanie, szpachlowanie. Malowanie dekoracyjne (np. przy użyciu szablonów, marmurowanie). Restauracja przy użyciu dawnych, historycznych technik.
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 12 - 13 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego
kontakt przez OHP - 2016-11-28 - Przemyśl (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTEK - od 8 PLN

rozprowadzanie ulotek wśród mieszkańców oraz po blokach i domkach
kontakt przez OHP - 2016-02-10 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 500 PLN

DORADZTWO I OBSŁUGA KLIENTA, ZARZĄDZANIE OBIEGIEM DOKUMENTOW, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI, WSPÓLPRACA Z PRZEDSIĘBIORCAMI, BUDOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY;WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA
FUNDACJA ALPHA INSTITUTE - 2016-08-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Rogoźno (wielkopolskie)

OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ - 3 000 - 5 000 PLN

opieka i pomoc osobie starszej lub chorej
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK RECEPCJI - OBSŁUGA TECHNICZNA (OŚRODEK KOLONIJNY PUCK/KOŁOBRZEG) - od 950 PLN

obsługa recepcji, prace porządkowe na terenie bazy, pomoc dla bloku porządkowego podczas wymiany turnusów, obsługa dyskotek – DJ, prowadzenie magazynu pościeli i środków czystości oraz inne czynności zlecone przez kierownika bazy.
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR WTRYSKARKI, PAKOWACZ - KONTROLER JAKOŚCI - do 2 100 PLN

Wykonywanie gotowych elementów z półproduktów, pakowanie produktów gotowych i półproduktów na linii produkcyjnej.
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Staszów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie towaru w godzinach nocnych 31 marca na 1 kwietnia (rozpoczęcie pracy od godz. 20:00 )
kontakt przez OHP - 2017-03-14 - Wejherowo (pomorskie)

POLERNIK /POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO - 2 700 - 3 400 PLN

polerowanie polakierowanych elementów. Pomoc w przygotowaniu pojazdu do lakierowania. Polerowanie całych pojazdów. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER OKIEN, DRZWI - od 1 850 PLN

montaż okien i drzwi
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn tokarskich, kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Mysłowice (śląskie)

OBSŁUGA INFOLINII - od 12 PLN

obsługa infolinii
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Rybnik (śląskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

Przeprowadzenie degustacji herbat, zachęcanie do zakupu
kontakt przez OHP - 2016-05-11 - Przemyśl (podkarpackie)

ŚLUSARZ- SPAWACZ - od 1 850 PLN

- prace ślusarskie przy użyciu elektronarzędzi, obróbka metali (cięcie, szlifowanie), spawanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Krosno (podkarpackie)

STATYSTA/EPIZODYSTA - 50 - 80 PLN

Statystowanie przy produkcjach filmowych
kontakt przez OHP - 2017-03-27 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12,2 PLN

Prace produkcyjne.
kontakt przez OHP - 2016-08-05 - Siemianowice Śląskie (śląskie)