Praca DORADCA KLIENTA Krasnystaw kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krasnystaw, powiat: krasnostawski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: program

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krasnystaw

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krasnostawski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

Mostowa 4, 22-300 Krasnystaw, powiat: krasnostawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: załączniki

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: krasnostawski

Gmina pracodawcy: Krasnystaw

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krasnystaw

Ulica pracodawcy: Mostowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Handel artykułami konsumpcyjnymi detaliczny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

KIEROWCA- MECHANIK W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 000 PLN

Kierwoca mechanik w transporcie międzynarodowym. Wyjazd 2-3 tygodniowy.Wymagania: świdectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, badanie lekarskie, podst. znajomość ang. lub niem.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Środa Śląska (dolnośląskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 2 050 PLN

montaż tras kablowych, układanie przewodów,
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Poznań (wielkopolskie)

STAZ/FRYZJER - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.-strzyżenie damsko-męskie-strzyżenie kreatywne-farbowanie ombre, sombre, baleyage-modelowanie, regeneracja włosów-upięcia okolicznościowe
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami i regulaminami:1.Przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż,2.Poznanie i przyswojenie zasad organizacji stanowiska pracy pod kątem zasad HACCP, BHP i p.poż.,3.Instruktaż stanowiskowy,4.Zapoznanie się ze sprzętem oraz narzędziami obsługiwanymi na stanowiskuPrzechowywanie surowców, półproduktów i wyrobów:1.Sprawdzenie terminu przydatności do spożycia poszczególnych produktów,2.Zabezpieczenie surowców i wyrobów gotowych przed zepsuciem przy wykorzystaniu aparatury chłodniczej. Kontrola temperatur urządzeń chłodniczychUtrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni. Utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych i zaplecza:1.Mycie oraz czyszczenie środkami myjącymi przy użyciu zmywarki, wyparzarki oraz mycie ręczne.2.Zmywanie talerzy, sztućców, sosjerek, zmywanie narzędzi kuchennych: chochle, noże, deski, pojemniki itp., zmywanie naczyń: garnki , patelnie, miski.3.Utrzymanie maszyn i mebli kuchennych w należytej czystości.4.Mycie pomieszczeń kuchennych i zaplecza.Przygotowywanie półproduktów. Obróbka artykułów spożywczych:1.Wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej oraz termicznej surowców i półproduktów2.Mycie, obieranie, krojenie, dzielenie na części artykułów spożywczych: warzywa, mięsa, sery, sosy, smażenie na urządzeniach gazowych i elektronicznych.3.Przygotowywanie artykułów przy pomocy krajalnicy, mikseraPomoc przy przygotowywaniu dań:1.Przygotowywanie sałatek, sosów2.Panierowanie, obsmażanie, gotowanie: warzyw, jarzyn, mięs.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Borkowo (pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 11 PLN

skaładanie mebli, montaż mebli u klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Poznań (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców, wspomaganie pracy handlowców
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STANOWISKO PRZYGOTOWANIA I DYSTRYBUCJI POTRAW POKL/M - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw, ich dystrybucja dla dwóch lokali.Dowóz do klienta, catering.Planowanie i realizacja oferty gastronomicznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Łódź (łódzkie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji oddziałuwpisywanie wyników do historii chorobysporządzanie wypisów chorobyrejestracja chorychsporządzanie sprawozdań zgodnie z obowiązującymi zasadami
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów sklepu spożywczego; obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego , faksu i komputera; przyjmowanie dostaw towaru, przygotowywanie towaru do sprzedaży; przygotowywanie ekspozycji produktów promocyjnych, dbanie o porzadek i czystośc w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Przemyśl (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań, catering, imprezy okolicznościowe
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 300 PLN

tworzenie i prowadzenie baz danych na produkcji, kompletowanie dokumnetów produkcyjnych, kontrola dokumnetów jakści produkcji, rozpatrywanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Studzienice (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenach wewnętrznych oraz zewnętrznych, odśnieżanie, obsługa terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik administracji (staż)
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Tychy (śląskie)

OSOBA DO SPRZĄTANIA - od 900 PLN

sprzatanie na terenie firmy Demarko
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Świętochłowice (śląskie)

LABORANT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Mława (mazowieckie)

LOGISTYK SKLEPU - do 2 100 PLN

Obsługa logistyczna w strefach magazynowych, w tym adresowanie, przewożenie i wydawanie towaru z magazynu, profesjonalna obsługa zamówień klienta, w tym: terminowe przygotowanie i wydanie zamówienia klienta, który odbiera zamówienie w sklepie, przygotowanie i załadunek dostawy/transportu zamówienia klienta dostarczanego do domu klienta, przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji, sprawny przebieg procesu reklamacji, dbanie o bezpieczeństwo towaru i ludzi zgodnie z procedurami LMP.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

praca przy wyrębie lasu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Świerki (dolnośląskie)

TECHNIK LOGISTYK - od 3 494 PLN

pracownik działu logistyki w naszej firmie będzie planować, organizować, przemieszczanie towarów od producenta do konsumenta wykorzystując informacje płynące z rynku oraz dostępnych portali i informacji zawartych w sieci. Będzie sprzedawać ładunki, obsługiwać podstawowe czynności związane z działalnością logistyczną firmy oraz dbać o interesy firmy; będzie obsługiwać proste zamówienia i organizować transport wykorzystując w tym celu system informatyczny. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: przygotowywanie prostych ofert handlowych, przygotowywanie podstaw procesu logistycznego dla klienta; przyjmowanie i kompletowanie zamówienia; przygotowywanie taryf przewozowych, spedycyjnych i ustalanie należności za usługi logistyczne. Obowiązki te będą wykonywane pod okiem pracodawców sprawujących kontrolę nad wykonywanymi zadaniami i poleceniami.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Poznań (wielkopolskie)

pomoc w przygotowywaniu posiłkówur=trzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa klienta, wystawianie faktur, wysyłanie maili.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Sopot (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa kasy,obsługa klienta, przygotowywanie i sprzedaż lodów deserów,kawy,herbaty i innych napoi,przygotowywanie i pomoc przy wypalaniu kawy,dbanie o porządek i czystość.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kutno (łódzkie)

MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Radomsko (łódzkie)

KIEROWNIK PROJEKTU - 8 000 - 20 000 PLN

-koordynowanie prac zespołów projektowych-organizacja i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym budzecie-kontakt z klientami spółki Luxoft Poland
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT DS. HANDLOWYCH - od 1 100 PLN

prowadzenie akcji promocyjnych, zbieranie informacji o kliencie wietnamskim lub chińskim, prezentacja ofert klientom
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - SPECJALISTA DS OBSŁUGI KLIENTA, - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Opole (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

kierowca autobusu liniowego
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)