Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez OHP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 10 - 15 PLN

Zakres obowiązków: Przedłużanie umów klientów telewizji cyfrowej.Umawianie spotkań do placówek bankowych.

Data publikacji: 2016-03-18

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przedłużanie umów klientów telewizji cyfrowej.Umawianie spotkań do placówek bankowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagradzania godzinowy

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Komunikatywność, kreatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Proszowice

Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Proszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszowice

Adres strony pracodawcy: www.teleinvention.pl

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Usługowa

danePracodawcy_nrKraz: 274609

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Proszowice

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DYSTRYBUTOR TOWARÓW I USŁUG - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów i usług
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Lubaczów (podkarpackie)

POKOJOWA - od 18 PLN

SPRZĄTANIE APARTAMENTÓW
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Gdynia (pomorskie)

HOSTESSA - do 12 PLN

promowanie art. Disney'arozdawanie balonów
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Poczesna (śląskie)

PRACOWNIK HALI - od 2 000 PLN

towarowanie działu dbałość o czystość działu ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

BARMAN - od 2 500 PLN

obsługa baru
kontakt przez OHP - 2017-05-17 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

TELEMARKETING, KONTAKT TEL. Z KLIENTAMI, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OBSŁUGA KOMPUTERA, ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - 14,5 - 18,85 PLN

Załadunek, rozładunek towarów. Skanowanie przesyłek kurierskich skanerem magazynowym. Przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki. Przyjmowanie transportów.
kontakt przez OHP - 2017-06-20 - Łódź (łódzkie)

HOSTESSA BUCZKOWICE - do 9 PLN

degustacja wody
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Buczkowice (śląskie)

PRACOWNIK OBRÓBKI SKRAWANIEM FREZER - 2 850 - 3 700 PLN

OBSŁUGA TOKARKI I FREZARKI NUMERYCZNEJ
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kraków (małopolskie)

ANALITYK FINANSOWY - CENY TRANSFEROWE - od 8 453 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -przygotowywanie i aktualizację dokumentacji cen transferowych dla różnych modeli biznesowych -opiniowanie oraz analiza transakcji wewnętrznych - przygotowywanie oraz utrzymywanie aktualnej dokumentacji cen transferowych - monitoring zmian regulacji w zakresie cen transferowych oraz organizacja szkoleń w tym zakresie - współpraca z wewnętrznym oraz globalnym zespołem ds. cen transferowych
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA-ZMYWAK - 8 - 12 PLN

prace związane z kuchnią
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 800 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Maszewo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 11,64 PLN

Prace porządkowe na hali produkcyjnej, sprzątanie, układanie.
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni polskiej. Praca w godz. 8-18 (2 dni pracy - 2 dni wolne).
NOWOHUCKI SŁOIK S.C. JOANNA MIC, MARTA SYROWIECKA - 2016-10-18 - Kraków (małopolskie)

OSOBA DO ZWIJANIA STELAŻY TAPICERSKICH - od 1 850 PLN

Zwijanie stelaży tapicerskich
kontakt przez OHP - 2016-11-18 - Łęka Mroczeńska (wielkopolskie)

OBSŁUGA KLIENTÓW SIECI ORANGE - od 1 680 PLN

wykonywanie połączeń wychodzących do klientów sieci Orange celem przedłużenia abonamentu oraz pozyskiwania nowych abonentów
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Sosnowiec (śląskie)

SAMODZIELNY EKSPERT DS. ANALIZY FUNKCJONALNEJ - od 16 000 PLN

UTRZYMYWANIE BARDZO DOBREJ RELACJI BIZNESOWEJ Z PARTNERAMI BIZNESOWYMI, WDRAŻANIE PROCESU WYKORZYSTANIA PLATFORMY IS, ADMINISTROWANIE SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ I INNYCH ORAZ PROCESOWANIE ZGŁASZANYCH PROPOZYCJI ULEPSZENIA SYSTEMÓW I NADAWANIE KATEGORII WAŻNOŚCI ZMIANOM WYMAGANYM PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW, PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW SZACUNKOWYCH DLA ROZWOJ FIRMY, WSPARCIE ZESPOŁÓW NADZORUJĄCYCH BAZY DANYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK W GASTRONOMII/POMOCNIK - od 1 400 EUR

Praca w kuchni restauracji typu fast food. Do głównych zadań należeć będzie przygotowywanie posiłków z menu sieci restauracji BURGER KING.
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 13 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Łask (łódzkie)

SPAWACZ TIG - od 2 000 PLN

ślusarz spawacz
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 12 - 14 PLN

rozładunek kontenerów, przepakowywanie asortymentu zgodnie z określonym schematem
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Sosnowiec (śląskie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 5 500 PLN

Budowanie i utrzymywanie relacji z różnorodnymi klientami międzynarodowymi, pilotowanie klientów dzięki rozwijającej się technologii i transformacji cyfrowej, przygotowanie infrastruktury biznesowej i technologicznej dla klientów zgodnie z najnowszymi trendami, proponowanie i ocenianie centrów danych, chmury, sieci i projektów bezpieczeństwa przewyższających specyfikacje biznesowe
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie szpitala
P.P.H.U. ANDAR Anna Świech - 2017-06-13 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Montaż instalacji elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY/A - od 2 000 PLN

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychody, rozchody itp.
Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka - 2017-02-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO REMONTÓW KOLEJOWYCH. - od 12 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kraków (małopolskie)