Praca DORADCA KLIENTA Kętrzyn Gadomski Jarosław Firma Handlowa "ANKAR" Ostrołęka

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2015-12-24

Lokalizacja: Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Gadomski Jarosław Firma Handlowa "ANKAR" Ostrołęka

Budowlana 11, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kętrzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kętrzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kętrzyn

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, otwartość, mile widziany status osoby uczącej się

Nazwa pracodawcy:
Gadomski Jarosław Firma Handlowa "ANKAR" Ostrołęka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Gen. Antoniego Madalińskiego 27/12, 07-410 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
zgłoszenia do pracodawcy z cv po kontakcie telefonicznym 503 954 198

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m . Ostrołęka

Gmina pracodawcy: Ostrołęka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrołęka

Ulica pracodawcy: Gen. Antoniego Madalińskiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.12.2015