Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Lubin Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Lubin

Województwo: dolnośląskie

Powiat: lubiński

Adres miejsca pracy: Prof. Józefa Zwierzyckiego 3

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-08

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Głogów (dolnośląskie)

KELNERKA - od 12 PLN

obsluga klienta w lokalu gastronomicznym
PIZZERIA VERONA - 2016-03-15 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-10 - Pleszew (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-05 - Radlin (śląskie)

Media Expert - 2016-05-02 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY- ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU STAŻU - od 1 750 PLN

współpraca ze sklepem, realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Składowice (dolnośląskie)

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 3 500 PLN

nadzór nad parkiem maszynowym, bieżące naprawy maszyn produkcyjnych, przeglądy okresowe urządzeń produkcyjnych
EUCREA KONTAKTE sp. z o.o. - 2016-10-11 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie Galerii Cuprum Arena w Lubinie
SOLCOM - BAYARD SP. Z O.O. - 2016-02-29 - Lubin (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
AUTO SERWIS ANDRZEJ PAŁKA - 2016-01-05 - Chróstnik (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

nawiązywanie kontaktów handlowych, budowanie stałych relacji z klientami, zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży, realizacja planów sprzedaży, kontakt z klientami, działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów, zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów,
J.CHODACKI, A.MISZTAL "MEDICA" SP JAWNA - 2016-10-14 - Lubin (dolnośląskie)

FRYZJER/ KA DAMSKO-- MĘSKI - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie damsko- męskie
STOCKI PIOTR STUDIO FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE - 2016-01-25 - Lubin (dolnośląskie)

Media Expert - 2017-01-24 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-02-10 - Pyskowice (śląskie)

Media Expert - 2016-12-21 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 6 500 PLN

międzynarodowy transport towarów
USŁUGI TRANSPORTOWE OGRODNICTWO HANDEL ZBIGNIEW FUCZEK - 2017-01-26 - Szklary Górne (dolnośląskie)

Kierowca kat. B - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Prace magazynowe
Media Expert - 2017-03-23 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT - od 2 000 PLN

sprzedaż i serwis rowerów
MSPORT JÓZEFA MACYSZYN - 2017-03-20 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków, obsługa klienta, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Lubin (dolnośląskie)

SPEDYTOR (STAŻ) - 997,4 PLN

opieka nad kierowcami, tworzenie wycen dla klientów, pozyskiwanie nowych zleceń/ klientów, administracja obsługi zleceń, kontrolowanie przebiegu dostaw
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lubin (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY WARZYW I OWOCÓW - 1/2 ETATU - od 1 015 PLN

obsługa i doradztwo klienta, praca z mikrofonem, przygotowywanie i prowadzenie stoiska, degustacje
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-06-08 - Lubin (dolnośląskie)

MŁODSZY ASYSTENT W APTECE SZPITALNEJ - od 5 000 PLN

praca w aptece szpitalnej
REGIONALNE CENTRUM ZDROWIA sp. z.o.o. - 2016-04-11 - Lubin (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta w sklepach "Żabka"
PHU "JURGA" Iwona Granas - 2017-03-20 - Lubin (dolnośląskie)

KONSERWATOR (OFERTA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) - od 2 000 PLN

drobne prace remontowo-budowlane
GÓRNY - POCZYNEK SP. Z O.O. - 2017-02-09 - Lubin (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-05-06 - Będzin (śląskie)

*MAGAZYNIER (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 500 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Ścinawa (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-03-30 - Zgierz (łódzkie)

CIEŚLA - od 2 400 PLN

Budowa domków na terenie Obora - Lubin
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA JERZY MACIEJSKI - 2017-03-22 - Lubin (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Krasnystaw (lubelskie)