Praca DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO Iława PKO Bank Polski S.A.

Miejsce pracy:
14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Bankukompleksową obsługę klientówaktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowychrealizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 1.850 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kontakt poprzez stronę: http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/oferty-pracy/gdd-052-04-2016/Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta, wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie To wszystko zaprocentuje: umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwojuDołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).

Nazwa pracodawcy: PKO Bank Polski S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: inny - http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/oferty-pracy/gdd-052-04-2016/?fill

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Adres strony pracodawcy: www.pkobp.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta