Praca DORADCA KLIENTA Brachlewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brachlewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nauka organizowania sprzedaży profesjonalnej chemii gospodarczej i motoryzacyjnej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brachlewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Projekt Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim II współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych projekty Powiatowych Urzędów Pracy, Poddziałanie 5.1.2.- Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Grupę docelową w projekcie stanowią osoby pozostające bez pracy zarejestrowane w PUP Kwidzyn, dla których został ustalony profil pomocy II (z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia), należące co najmniej do jednej z poniższych grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, - osoby z niepełnosprawnościami - osoby długotrwale bezrobotne - osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej).

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.tora-line.pl

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna artykułów spożywczych. Sieć sklepów Kwidzyn, Ryjewo, Sztum. Przedsiębiorstwo działa w branży handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi i główna działalność to sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy