Praca DORADCA KLIENTA Gostyń Sklep Części i Akcesorii Samochodowych Grażyna Marciniak

Powstańców Wlkp. 22b/2, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Sklep Części i Akcesorii Samochodowych Grażyna Marciniak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostyń

Ulica pracodawcy: Powstańców Wlkp.

Numer budynku pracodawcy: 22b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Profesjonalna obsługa klienta w placówce:- informowanie o podstawowych produktach i promocjach,- edukowanie z obsługi bankomatu i wpłatomatu,- profesjonalne doradztwo i sprzedaż pełnej gamy produktów bankowych,- inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami,- dbanie o pozytywny wizerunek banku. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.
CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-03-07 - Kartuzy (pomorskie)

Sprzedaż produktów finansowych, obsługa klienta, nawiązywanie długofalowych relacji, dbanie o dobry wizerunek Banku.
CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-03-01 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych
Sklep Spożywczy "MINI-Delikatesy" Bernard Furmaniak - 2016-02-26 - Gostyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona zakładu przemysłowego
Spółka Cywilna "HEST" Henryk Staszewski Stanisław Łapawa - 2016-02-04 - Gostyń (wielkopolskie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

Pizzeria Apetita Iwona Kędzia - 2016-10-10 - Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

praca na terenie Białegostoku, realizacja planów sprzedażowych, wykonywanie czynności magazynowych, obsługa klienta
Euro-Net Sp. z o.o. - 2017-03-08 - Białystok (podlaskie)

praca
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Rzeszów (podkarpackie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - od 3 500 PLN

PUPH Wiesław Urbański - 2016-09-09 - Krobia (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Sprzedaż ubezpieczeń i składek, pozyskiwanie klientów
PZU Sp. z o.o. - 2016-01-11 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa programu magazynowego/wydruk dokumentów sprzedażowych, układania towaru, wydawanie towaru klientom
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

zgodny
EURO NET Sp. z o.o. - 2016-08-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

obsługa klientów w biurze oraz w terenie, sprzedaż pożyczek gotówkowych
CAPITAL SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

TRENER/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Ukończony kurs z zakresu: fozjoterapii, fitness, tańca lub podobne
ACTIVE BODY Kamil Leśniak - 2017-01-25 - Gostyń (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Staż dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 320 PLN

Kompletowanie zamówień w magazynie chemicznym
CLAR SERWIS S.A. - 2017-01-12 - Czachorowo (wielkopolskie)

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Zduńska Wola (łódzkie)

Obsługa klienta, znajomość procedur, przyjmowanie rat, marketing telefoniczny
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Puck (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

bieżąca obsługa klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów w placówce bankowej,sporzadzanie umów kredytowych, aktywny udział w funkcjonowaniu placówki
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2016-11-17 - Syców (dolnośląskie)

doradztwo oraz obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Kwidzyn (pomorskie)

Wykształcenie: min. zawodowe; roczne doświadczenie w obsłudze klienta; prawo jazdy kat. B; dobra obsługa komputera; komuniktywność; kultura osobista; kompleksowa obsługa klienta w oddziale, w tym dokonywanie wpłat/ wypłat gotówki; sprzedaż usług finansowych oferowanych przez firmę; monitoring spłat; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gliwice (śląskie)

Sprzedaż i obsługa ubezpieczeń
UBEZPIECZENIA P.P.H. "Anka" Sebastian Stec - 2017-03-03 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta detalicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gostyń (wielkopolskie)

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Jawor (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 500 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy, ekspozycja towaru na półkach
TESCO POLAND Sp. z o.o. - 2015-11-23 - Białystok (podlaskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Czestków F (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - do 3 200 PLN

Wykształcenie: min. średnie; komunikatywność; znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office; doradztwo i obsługa klienta; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
"FUNDACJA ALPHA INSTITUTE" - 2016-12-01 - Gliwice (śląskie)

KRAWCOWA/PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie oraz prasowanie odzieży
Zakład Odzieżowy "ALICE" B. Lempaszak Spółka Jawna - 2016-08-03 - Piaski (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

AGRO-TOM Tomasz Kaniewski - 2017-01-10 - Pogorzela (wielkopolskie)