Praca DORADCA KLIENTA W SKLEPIE ODZIEŻOWYM Modlniczka HG&HG SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: DORADCA KLIENTA W SKLEPIE ODZIEŻOWYM

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Aktywna obsługa klienta, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, obsługa kasy fiskalnej.Miejsce pracy: Outlet Factory Modlniczka

Data publikacji: 2016-07-13

Lokalizacja: Modlniczka (małopolskie)

Pracodawca: HG&HG SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy:
32-085 Modlniczka, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Aktywna obsługa klienta, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, obsługa kasy fiskalnej.Miejsce pracy: Outlet Factory Modlniczka

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodzenia miesięczny

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA W SKLEPIE ODZIEŻOWYM

Data zakończenia pracy: 24.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie dowolne, doświadczenie zawodowe mile widziane, dyspozycyjność oraz komunikatywność, mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie