Praca DORADCA KLIENTA Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, wykładanie towaru, miejsce pracy EMPIK w CH OGRODY w Elblągu,oferta na staż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

prasowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Zielonka (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 040 PLN

Wykonywanie prac remontowo-budowlanych tj. tapetowanie, szpachlowanie, wykonywanie prac wykonczeniowych, murowanie, układanie glazury, układanie kostki brukowej, ocieplanie budynków, tynkowanie itp. , praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Jawor (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 2 360 - 2 700 PLN

zakładanie i konserwacja instalacji elektrycznych w domkach jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarowego , załadunek i rozładynek towaru
kontakt przez PUP - 2015-09-25 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych, opieka posprzedażowa.Giełda Pracy 07.03.2016r.. godz. 10:00 w Punkt PUP w Barlinku ul. Lipowa 3
ATLANT Wrycza Tomasz - 2016-02-17 - Barlinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 1 000 PLN

przyrządzanie hommos, falafel, koffta soczewica, kebab arabski
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Białobrzegi (mazowieckie)

MECHANIK - 997,4 PLN

diagnoza, naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń budowlanych i melioracyjnych, określanie zakresu awarii maszyn i urządzeń budowlanych i melioracyjnych, ocena zużycia części oraz wymiana tych części
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Ligota Wołczyńska (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru i ekspozycja towaru na sali sprzedażowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

INŻYNIER ELEKTRONIK-MONTER - 997,4 PLN

dokonywanie doboru elementów, układów i urządzeń elektronicznych do montazu zgodnie z wymaganiami, obsługa przyżądów pomiarowych i testerów uzywanych podczas napraw, diagnozowanie przyczyn niewłaściwego działania urzadzeń.Analizowanie działania i łączenie elementów oraz prostych układów elektronicznych, tworzenie podstawowej dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 2 450 PLN

przygotowanie i obrabianie żywności
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Sękowice (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku w punkcie
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

PRZYGOTOWANIE STANOWISK PRACY, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, PRZYGOTOWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY, WYCENA (NAUKA) I METKOWANIE, SPRAWDZANIE JAKOŚCI DOSTARCZONEGO TOWARU, OBSŁUGA URZĄDZEŃ SKLEPOWYCH, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRZESTRZEGANIE ZASAD BHP I P.POŻ.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Turek (wielkopolskie)

OGRODNIK - od 2 000 PLN

koszenie trawy, grabienie liści, cięcie żywopłotów, wycinka chwastów, drzew i krzewów, zamiatanie chodników
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Opole Lubelskie (lubelskie)

MURARZ - od 1 200 PLN

Stawianie, demontaż rusztowań, murowanie ścian i murów, odczytywanie dokumentacji technicznej, wytyczanie ścian i murów, montowanie zbrojeń.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Olesno (opolskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Tarnówka (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa obecnych klientów, udzielanie pożyczek
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Praca na budowach - teren województwa zachodniopomorskiego
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR KARJAOWY I MIĘDZYNARODOWY - do 1 900 PLN

Praca w charakterze spedytora krajowego i międzynarodowego, wyjazdy za granicę UE, Białoruś Ukraina, Rosja. Pełne oddelegowanie. Miejsce pracy: Wrocław, Unia Europejska, biełoruś, Ukraina, Rosja.Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wrocław (dolnośląskie)

FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

fakturzysta / nabór staż powyżej 30 r. ż. RPO
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Pabianice (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW PR - od 1 800 PLN

prowadzenie działań zmierzających do zwiększania liczby inwestorów indyjskich w Polsce
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Piaseczno (mazowieckie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Grodków (opolskie)

GÓZD 06U/16 - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gózd (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

sprzątanie, prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz obiektu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Malbork (pomorskie)