Praca DORADCA ZAWODOWY - POŚREDNIK PRACY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Świadczenie poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej dla młodzieży w wieku 15-25 lat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY - POŚREDNIK PRACY

Data zakończenia pracy: 29.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe: socjologia, psychologia, poradnictwo zawodowe, znajomość rynku pracy dla młodzieży

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KIEROWCA MECHANIK - od 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, ekspozycja towarów w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Ruda Śląska (śląskie)

KOSMETYCZKA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi, masaż twarzy
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chrzanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż asortymentu, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Świętochłowice (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Suwałki (podlaskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 13,7 PLN

Czytanie zleceń produkcyjnych i nadzór nad ich prawidłową realizacją. Obsługa maszyn produkcyjnych. Współpraca z ustawiaczem, brygadzistą i kontrolą jakości.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Legnica (dolnośląskie)

KUCHARZ KUCHNI CHIŃSKIEJ - od 2 200 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni chińskiej.Miejsce wykonywania pracy : Restauracja Mei Mei
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu i wysyłaniu wniosków, redagowanie pism, przygotowanie dokumentacji archiwalnej, obsługa urządzeń biurowychstaż w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU / BAZARZE - od 1 500 PLN

sprzedaż towarów na bazarze
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Cieszyn (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni szpitalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie min. średnie, komunikatywność, dokładność.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Oferta z kandydatem. Sprzedawca w Salonie NC + w E.Leclerc ul. Żeromskiego 2.Praca od 09:00 do 20:00 Oferta subsydiowana dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP po 30 rż. .
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ - do 1 850 PLN

budowanie i utrzymywanie relacji z zagranicznymi kontrahentami, realizowanie zleceń transportowych, prowadzenie negocjacji, uczestniczenie w projektach związanych z wdrażaniem standardów obsługi.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gdańsk (pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 2 100 - 2 300 PLN

kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Ługów (lubuskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/0389 (S) - 997,4 PLN

obsługa klientów sklepu odzieżowego
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Limanowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaz towarów, sprawna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Siekierki (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH X2 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Wypiek słodkiego pieczywa (bułki słodkie, ciasta drożdżowe, serniki).
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Goświnowice (opolskie)

KUCHARZ/STAŻ - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Opole Lubelskie (lubelskie)

INTENDENT - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Wielichowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 2 200,6 PLN

montaż reklam
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Legnica (dolnośląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta międzynarodowego na rzecz spółki.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNY Z PR. STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Opoczno (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 000 - 3 500 PLN

kierowca samochodu cieżarowego
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Przygotowywanie różnych rodzajów podłozy pod malowanie. Wykonywanie prac malarskich, tynkarskich oraz okładzin ściennych. Przygotowywanie zaprawy cementowo-wapiennej oraz gipsowej. Budowa ścianek działowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Przygotowywanie dokumentów, kontakt z klientem, załatwianie spraw urzędowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Pajęczno (łódzkie)

INSTRUKTOR FITNESS - ODNOWY BIOLOGICZNEJ - od 1 850 PLN

- prowadzenie wywiadu dotyczącego stanu zdrowia klienta- prowadzenie ćwiczeń relaksacyjnych, odprężających- prowadzenie aerobiku- prowadzenie treningu personalnego- wykonywanie masaży
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Lipowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DZIAŁÓW KADR - 997,4 PLN

- prowadzenie ewidencji obecności pracowników- prowadzenie rejestru badań lekarskich oraz szkoleń BHP- wystawianie poleceń wyjazdów służbowych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Pinczyn (pomorskie)