Praca DORADCA KLIENTA - EKSPEDIENT Sosnowiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - EKSPEDIENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sosnowiec

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Północna 9b, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Północna

Numer budynku pracodawcy: 9b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Krosnowice (dolnośląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Terapeuta zajęciowy
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bolesławiec (dolnośląskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE - do 1 850 PLN

Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Mielec (podkarpackie)

CUKIERNIK - od 13 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Zakopane (małopolskie)

KONSERWATOR - do 2 000 PLN

UMIEJĘTNOŚCI STOLARSKIE, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC REMONTOWYCH, MALARSKICH, REMONTOWYCHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

Praca w przedszkolu.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Piekoszów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątanie terenu wokół budynku urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Oleśnica (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI GASTRONIMICZNEJ - od 1 850 PLN

Podawanie potraw, sprzątanie pomieszczeń,mycie naczyń, zbieranie naczyń ze stołów,dbanie o czystośćc miejsca pracy, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Krasnystaw (lubelskie)

POMOC FRYZJERA - 997,4 PLN

Pomoc fryzjerowi przy organizacji pracy podczas obsługi klienta, utrzymywanie czystości oraz porządku w salonie, odbieranie telefonów, umawianie klientów.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Transport wyrobów piekarskich i art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie zbrojeń, obsługa maszyn betoniarskich, układanie zbrojeń w szalunkach, skręcanie elementów zbrojenia, prowadzenie brygad,odpowiedzialność za sprzęt. Miejsce pracy cała Polska.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Paczków (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Białobrzegi (mazowieckie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

asystowanie przy zabiegach, sterylizacja narzędzi, przeprowadzanie edukacji wśród pacjentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kłobuck (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów do systemu
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Złotoryja (dolnośląskie)

KSIĘGOWA D/S OPŁAT I WINDYKACJI NALEŻNOŚCI - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji opłat, windykacji należności, kompletowanie dokumentów dotyczących dochodzenia należności, roznoszeie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. OSOBOWYCH - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Gdańsk (pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

oraz montowanie zbrojen, wykonywanie prefabrykatów zbrojarskich praca na terenie całego kraju - umowa zlecenie
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Rzeszów (podkarpackie)

SEKRETARKA/ASYSTENTKA ZARZĄDU - 997,4 PLN

przyjmowanie interesantów i udzielanie im ogólnych informacji, przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, odbiór poczty elektronicznej, wystawianie faktur, kontroling płatności klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Katowice (śląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

oferta stazu: wysylanie korespondencji, nauka obsługi urządzeń biurowych,
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Klukowicze (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 17 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie , komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość branży motoryzacyjnej, mile widziane prawo jazdy kat.B, znajomość j. rosyjskiego, angielskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europy Wschodniej, prowadzenie negocjacji handlowych, uczestnictwo w spotkaniach handlowych. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Lublin (lubelskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

prace budowlane tynkarskie i murarskie zlecone przez przełożónego
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 3 500 PLN

montaż instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Białobrzegi (mazowieckie)

ASYSTENT DYREKTORA HANDLOWEGO - 997,4 PLN

prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa poczty, przygotowywanie zestawień i analiz, rozliczanie i obsługa delegacji
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wilkowa Wieś (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac remontowo-budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Żelazówka (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kłodawa (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. OBSŁUGI OBCOKRAJOWCÓW - od 2 500 PLN

Wsparcie w procesie migracyjnym klientów firmy, asysta w poszukiwaniu mieszkań
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)