Praca DORADCA KLIENTA - DORADCA SERWISOWY Łaziska Górne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
m.in. zapoznanie z procedurą przyjęcia samochodu do przeglądu gwarancyjnego lub naprawy, poznanie budowy samochodów KIA, rozpoznawanie usterek i zlecenie odpowiednich napraw dla serwisu, współpraca z magazynem itp.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - DORADCA SERWISOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łaziska Górne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mikołowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zainteresowanie branżą motoryzacyjną, prawo jazdy kat. B - wymagane po stażu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: mikołowski

Gmina pracodawcy: Łaziska Górne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łaziska Górne

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

*FRYZJERKA (STAŻ) - 997,4 PLN

zabiegi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Lubin (dolnośląskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Miłosna (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Warszawa (mazowieckie)

FOTOGRAF - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNO-MONTAŻOWY (30-) - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klienta, doradztwo handlowo-techniczne i montażowe
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (CIEŚLA) - od 1 850 PLN

Pracownik budowlany do prac wykończeniowych związanych z obróbką drewna wykonywanie konstrukcji wieńcowej (zrębu) budynku, więźby dachowej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 800 PLN

Sprzedaż kredytów i pożyczek
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Nowy Targ (małopolskie)

KUCHARZ - do 3 000 PLN

Praca w kuchni jako kucharz kuchni indyjskiej. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PIEKARZ - do 1 850 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Ładzice (łódzkie)

OPERATOR MYJNI - od 2 000 PLN

według umowy
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Bychawa (lubelskie)

SPAWACZ MAG - od 1 850 PLN

spawanie, wiercenie
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gubin (lubuskie)

POMOC NA SZWALNI - od 1 850 PLN

prasowanie, pakowanie wyrobów gotowych, pomoc przy szyciu odzieży, wykonywanie dziurek, przygotowywanie i cięcie lamówki
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Wymysłów (łódzkie)

81S - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Tyszowce (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- OBSŁUGA MASZYN DO KROJENIA MATERIAŁÓW W PRZEMYŚLE - od 1 750 PLN

Pracownik fizyczny- prace przy produkcji pokrowców samochodowych. 1. Wstawianie elementów do oparć foteli samochodowych.2. Obsługa maszyn do krojenia materiałow.Umowa zlecenie na okres 12 m-cy.Godziny pracy: 6-14/14-22 /dwie zmiany/.Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi maszyn do krojenia materiałów-WARUNEK KONIECZNY.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stacji paliw renomowanej marki zgodnie z obowiązującymi standardami , dbałość o czystość i porządek , przyjmowanie dostaw, wykładanie towarów , prace porządkowe , dbanie o dobry wizerunek firmy , praca w Bełchatowie
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bełchatów (łódzkie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 1 850 PLN

Szkolenie kandydatów na kierowców.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Zamość (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

zadania:obsługa klienta w zakresie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Bytom (śląskie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - zapoznanie z regulaminem pracy oraz specyfiką pracy w ZGK Kiełcz- przyjmowanie i rozdział korespondencji- rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących- przepisywanie, redagowanie i wysyłanie korespondencji- sporządzanie zestawień, sprawozdań, tabel w programie Excel- obsługa urządzeń biurowych kserokopiarki, drukarki, skaner, fax- obsługa centrali telefonicznej: odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników - archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kiełcz (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

SPRAWDZANIE TOWARÓW POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM,PRZYGOTOWANIE ARTYKUŁÓW DO SPRZEDAŻY-METKOWANIE, POMOC NABYWCY PRZY WYBORZE TOWARU.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chojna (zachodniopomorskie)

obsług akasy fiskalnej, obśługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Rogóźno (kujawsko-pomorskie)

MONTER PROWADNIC KULKOWYCH - do 1 850 PLN

Monter prowadnic kulkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

INFORMATYK - 1 850 - 2 500 PLN

bieżąca obsługa informatyczna wszystkich placówek banku oraz klientów w ich siedzibach
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wisznice (lubelskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

serwis oprogramowania komputerowego, konserwacja i naprawa sprzętu, aktualizacja strony www
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Rajcza (śląskie)

Wybierz miejscowość