Praca DORADCA KLIENTA/KASJER BANKOWY Leszno Pośrednictwo Finansowe J.M. Maćkowiak Spółka Jawna

Jagiellońska 16, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych, - realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze standardami Banku, - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami, - wysoka jakość sprzedaży i obsługi klientów, - rzetelna obsługa operacji i transakcji gotówkowych w oddziale, - aktywny marketing w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych klientów, - kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku, - odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w Placówce Partnerskiej przepisów i regulacji prawnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/KASJER BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, - bardzo dobra znajomość lokalnego rynku, - aktywność w pozyskiwaniu klientów, - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji z klientami, - orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy, - bardzo dobra organizacja czasu pracy, - wysoka kultura osobista

Nazwa pracodawcy:
Pośrednictwo Finansowe J.M. Maćkowiak Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015